Романтичні історії в історичному антуражі

Романтичні історії в історичному антуражі

Романтичні історії в історичному антуражі

 

Хочу сьогодні запросити всіх любителів історичного любовного роману до прочитання моєї новинки “Лицар і королева. Історія кохання”

Кажуть, коли хлопець і дівчина народилися в один день, вони призначені один для одного долею. Але що робити, якщо він значно нижчий від неї за походженням, а вона – донька могутнього князя, яку, до того ж, збираються віддати заміж за короля Франції?

Можливо, не варто випробовувати провидіння, і краще відмовитися від забороненого почуття? Чи є сенс боротися за своє щастя?

Разом із героями — донькою київського князя Ярослава Мудрого Анною та її другом дитинства і охоронцем Мироном ми помандруємо до Франції. Попереду на читачів очікує багато несподіванок. Вже сьогодні увечері вийде новий розділ!

А також хочу розповісти про ще одну книгу в жанрі “історичний любовний роман”, яка мені дуже сподобалася — це “Та єдина, яку він шукав” Юліанни Бойлук

Тут події відбуваються у вигаданому королівстві, але в ньому все, як у реальній історії — придворні інтриги, розгадування таємниць, романтична лінія. 

Головна героїня — позашлюбна донька короля — за збігом обставин змогла стати спадкоємицею трону. Але тут на неї почалося справжнє полювання. Дівчині доведеться рятувати своє життя, оборонятися від ворогів, а ще зробити вибір між обов’язком та коханням.

Книга дуже легко і цікаво написана, підійде всім любителям романтичних історій у атмосфері придворних інтриг))

 

Підписуйтеся на авторів, додавайте книги в бібліотеки, щоб нічого не пропустити!

Приємного читання і гарного літнього дня!

 

Оригінал статті на Букнет: Романтичні історії в історичному антуражі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Знижки 35%!!!! Подарунки!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою пекельну дилогію 18+) 

Твій брат мене бажає

– Сестри в будинку немає, – намагаюся закрити двері.
– Дуже добре … значить нам ніхто не завадить, – брат мого нареченого накриває мене

Відомий лавреат премії імені Тараса Мельничука

Поет Анатолій Осадчий став лавреатом літературної премії імені Тараса Мельничука-2022. Про це повідомив міський голова Коломиї Богдан Станіславський.
У віршовій збірці «Від Пруту до Рей

Конкурс для журналістів «Честь Професії» оголосив склад журі 2022 року

Конкурс «Честь Професії» оголосив склад журі та відбіркової комісії 2022 року. Про це організатори конкурсу повідомили на своїй фейсбук-сторінці.
Конкурсні матеріали оцінюватимуть у два

Новинка, знижка та інші смаколики)

Слава Україні!

Шановні читачі, рада повідомити що ми із

Мікою Стів

вирішили попрацювати разом та запрошуємо вас до нашої новинки 

Попелюшка з Франківщини

 

Для мене це новій та цікавий досвід, тож буду

❤️ Знижка на роман “Стань мамою моїх дітей” ❤️

Сьогодні, 29.06 діє перша знижка на роман “Стань мамою моїх дітей”, 10%!!!

… Макар намагається здерти з мене одяг. Під руку підвертається порожня пляшка на поличці для взуття. Схопивши її, замахуюсь, цілячись у скроню

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"