Романтичні історії в історичному антуражі

Романтичні історії в історичному антуражі

Романтичні історії в історичному антуражі

 

Хочу сьогодні запросити всіх любителів історичного любовного роману до прочитання моєї новинки “Лицар і королева. Історія кохання”

Кажуть, коли хлопець і дівчина народилися в один день, вони призначені один для одного долею. Але що робити, якщо він значно нижчий від неї за походженням, а вона – донька могутнього князя, яку, до того ж, збираються віддати заміж за короля Франції?

Можливо, не варто випробовувати провидіння, і краще відмовитися від забороненого почуття? Чи є сенс боротися за своє щастя?

Разом із героями — донькою київського князя Ярослава Мудрого Анною та її другом дитинства і охоронцем Мироном ми помандруємо до Франції. Попереду на читачів очікує багато несподіванок. Вже сьогодні увечері вийде новий розділ!

А також хочу розповісти про ще одну книгу в жанрі “історичний любовний роман”, яка мені дуже сподобалася — це “Та єдина, яку він шукав” Юліанни Бойлук

Тут події відбуваються у вигаданому королівстві, але в ньому все, як у реальній історії — придворні інтриги, розгадування таємниць, романтична лінія. 

Головна героїня — позашлюбна донька короля — за збігом обставин змогла стати спадкоємицею трону. Але тут на неї почалося справжнє полювання. Дівчині доведеться рятувати своє життя, оборонятися від ворогів, а ще зробити вибір між обов’язком та коханням.

Книга дуже легко і цікаво написана, підійде всім любителям романтичних історій у атмосфері придворних інтриг))

 

Підписуйтеся на авторів, додавайте книги в бібліотеки, щоб нічого не пропустити!

Приємного читання і гарного літнього дня!

 

Оригінал статті на Букнет: Романтичні історії в історичному антуражі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"