Розігрую промик, та інші новини.
![Розігрую промик, та інші новини. Розігрую промик, та інші новини.](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608984472_422533.jpg)
Розігрую промик, та інші новини.
Вітаю, мої любі.
Умови прості: поставити порядковий номер під цим блогом. Підписатися можна до 22.05.21. Результат буде оголошено близько 12:00 завтра.
Також, не забувайте заглядати до моєї романтично-еротичної новинки. дилогії “Таємниця Сирени”. Перша книга дилогії у безкоштовному доступі. Читати: “Поцілунок Сирени”
А ще, нагадую вам, що триває підписка на “Неможливий романс”. Книга знаходиться на фінішній прямій, а тому поспішіть придбати її за приємною ціною, після завершення ціна на книгу зросте.
Відстежувати автора!
З любов’ю, завжди ваша Мартіна.
Оригінал статті на Букнет: Розігрую промик, та інші новини.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.