Розіграш чи реальність?
![Розіграш чи реальність? Розіграш чи реальність?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1592053463_3552686.jpg)
Розіграш чи реальність?
Зустрічайте нову книгу: “Розіграш чи реальність?”
Книга не звична для порталу Букнет, тож… Зацініть;)
У тексті є: космос, нав’язаний шлюб, багатомужжя
Обмеження: 18+
Анотація до книги “Розіграш чи реальність?”
«Розіграш чи реальність?» — задавалася я питанням цілий ранок, коли знайомі люди стали говорити незрозумілі для мене речі. І якось раптово з помічника начальнику я сама опинилася начальником свого відділу. А хто ці чоловіки в чорних костюмах з червоними сполохами? Чому вони так дивляться на мене? Це що, хвіст??! Ні, це точно розіграш!!! Або… Чи може категоричне «ні» стати беззаперечним «так»? І як швидко?
КУСОЧОК:
— Хто ти? — запитав тімерриєць із золотими нашивками несподівано приємним низьким голосом. — Хто тебе створив?
— Карина Євгеніївна Корольова, — відповіла я, не зачекавши ні секунди. — Створив? Мама з татом народили.
— Карина Євгеніївна зараз знаходиться в допитній. Тому повторюю питання…
Я не дала йому повторити питання, а, перебивши, сказала:
— Це правда. Я дійсно Карина Євгеніївна Корольова, тільки боюся, що з іншого світу… паралельного, дуже схожого на цей.
Обидва переглянулися, не виявивши ніяких емоцій, але злегка кивнули один одному.
— Як називається твоя планета? І які у неї координати? — продовжив розпитувати все той же тімерриєць.
Говорити мені не хотілося. Виникла асоціація, що я перебуваю в полоні ворогів, і мене змушують розповісти, де знаходиться моя база. Але відмовчуватися не вийде. І, немов вгадавши мої думки, заговорив другий.
— Час між питанням і відповіддю неприпустимо довгий. Якщо ти не будеш добровільно співпрацювати з нами, то доведеться застосувати специфічні методи. Втрутитися у діяльність твого мозку і відключити вольову сферу, щоб ти не могла контролювати свої відповіді.
Липкий жах став розповзатися по тілу, сковуючи його. Я похитала головою, немов скидаючи гидке почуття. Не можна… Не можна зараз допустити, щоб я піддалася паніці і перестала контролювати ситуацію. Якщо захочуть, то вони і так це зроблять. Так що нема чого себе мучити страхом.
— Навіщо вам? У вас вже є ця планета, — буркнула я, збираючись з думками, що і як говорити. Але несподівано отримала відповідь на своє риторичне запитання.
— Ми повинні зрозуміти, що ти таке.
— Самі ви таке! — обурилася я визначенням. — А я ЛЮДИНА!
Чекаю на Вас!
Оригінал статті на Букнет: Розіграш чи реальність?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.