Розробники штучного інтелекту зобов’язалися позначати згенерований ШІ контент

Розробники штучного інтелекту зобов’язалися позначати згенерований ШІ контент

Провідні компанії з розробки штучного інтелекту, серед яких OpenAI, Alphabet і Meta Platforms, зобов’язалися маркувати згенерований ШІ контент водяними знаками. 

Компанії, серед яких Anthropic, Inflection, Amazon і Microsoft, пообіцяли ретельно тестувати ШІ-системи перед їх випуском та забезпечувати інформацією про те, як зменшити ризики їх використання та посилювати кібербезпеку.

 

У Білому домі працюють над підготовкою законодавства щодо технології ШІ. Сім компаній зобов’язалися розробити систему «водяних знаків» для всіх форм контенту: тексту, зображень та авдіо до відео, створених за допомогою ШІ.

 

Водяний знак має полегшити користувачам виявлення «фейкових» зображень або авдіо.

 

Компанії також пообіцяли зосередитися на захисті конфіденційності користувачів у ході розвитку штучного інтелекту та на забезпеченні того, щоб технологія не використовувалася для дискримінації вразливих груп. Серед інших зобов’язань — розробка рішень ШІ для таких наукових проблем, як медичні дослідження та пом’якшення кліматичних змін.

 

Як повідомлялося, нещодавно понад 9000 письменників підписали відкритий лист, адресований керівництву компаній OpenAI, Meta, Microsoft та інших з вимогою добропорядного користування авторськими творами при використанні штучного інтелекту. Раніше канадська письменниця Мона Авад й американський письменник Пол Тремблє подали позов проти компанії OpenAI зі звинуваченнями у порушенні закону про авторське право.

 

 

Джерело: Reuters

Чільне зображення: chatgptsignin.com

Оригінал статті на Suspilne: Розробники штучного інтелекту зобов’язалися позначати згенерований ШІ контент

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"