Розпочали приймати заявки на здобуття мистецької премії “Київ”. Умови конкурсу

Розпочали приймати заявки на здобуття мистецької премії “Київ”. Умови конкурсу

Департамент культури Київської міської державної адміністрації оголосив про початок прийому заявок на здобуття мистецької премії “Київ”.

Про це повідомляється на сайті КМДА.

Заявки приймають в 9 номінаціях:

 • у галузі літератури – Мистецька премія “Київ” імені Євгена Плужника;
 • у галузі кіномистецтва – Мистецька премія “Київ” імені Івана Миколайчука;
 • у галузі музичної композиції – Мистецька премія “Київ” імені Артемія Веделя;
 • у галузі театрального мистецтва – Мистецька премія “Київ” імені Амвросія Бучми;
 • у галузі образотворчого мистецтва – Мистецька премія “Київ” імені Сергія Шишка;
 • у галузі журналістики – Мистецька премія “Київ” імені Анатолія Москаленка;
 • у галузі народного декоративного мистецтва – Мистецька премія “Київ” імені Сергія Колоса;
 • у галузі хореографічного мистецтва – Мистецька премія “Київ” імені Павла Вірського;
 • у галузі циркового мистецтва – Мистецька премія “Київ” імені братів Василя та Олександра Ялових.

На здобуття мистецької премії “Київ” висуваються нові оригінальні твори, що створені упродовж 3 останніх років, але не пізніше як за півроку до їхнього висунення – одним або групою (до 3 людей) митців, які живуть і працюють у столиці.

Подати кандидатури на конкурс можуть творчі спілки, наукові установи, вищі навчальні заклади Києва, заклади культури і мистецтв, театрально-видовищні та театрально-концертні організації і підприємства, видавництва, редакції газет і журналів.

Матеріали потрібно надати департаменту культури КМДА не пізніше 10 лютого 2022 року за адресою: 01024, м. Київ, бульвар Т. Шевченка, 3, кабінет 317.

До листа-подання треба додати:

 • протокол засідання, на якому було прийняте рішення про висунення кандидата (кандидатів) на отримання Мистецької премії “Київ” – 2 примірники з печатками;
 • творчу характеристику кандидата (кандидатів) – 2 примірники з печатками.

Детальніша інформація – за телефонами відділу мистецтв та культурно-освітніх закладів департаменту культури: (044) 279-71-26, 279-67-58.

Читайте нас у Telegram: головні новини України та світу

Станьте частиною Суспільного: повідомляйте про важливі події з життя вашого міста чи селища. Надсилайте свої фото, відео та новини і ми опублікуємо їх на діджитал-платформах Суспільного. Пишіть нам на пошту: [email protected]. Користувачі акаунтів Google можуть заповнити форму тут. Ваші історії важливі для нас!

Оригінал статті на Читомо: Розпочали приймати заявки на здобуття мистецької премії “Київ”. Умови конкурсу

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"