Розмова про важливе

Розмова про важливе

Розмова про важливе

Вітаю, букнетівці. Сьогодні я говоритиму багато, тому набирайтеся терпіння%

 Моя книга Вітер в крові зазвучала фінальним акордом.

Тому голосно гупаю в бубон, я закінчила ще один цикл, який має назву «Примхи долі», де переплелися долі двох братів, а по дотичній пройшовся не менш цікавий персонаж, що вигулькнув цілком несподівано. Читачі «Вітру», певно, пам’ятають, що один раз я збилася з графіку викладу розділів, і зробила це навмисно, оскільки персонаж на ім’я Артем в ній не передбачався, але життя – то дуже цікава штука. Інколи непевна, інколи спонтанна, а тому напрочуд класна.

За неповних чотирнадцять місяців мого перебування на цій платформі, я виклала на ваш розсуд вісім повноцінних книг та одне оповідання. Чотири книги цілком безкоштовні, а інші чотири платні. Гадаю, баланс збережено, світова рівновага не похитнеться, курс гривні лишиться стабільнимJ)

Ці книги писалися в різні часові проміжки, а під час публікацій на Букнет зазнали багатьох змін. Якщо брати до прикладу А ти люби мене, я навмисно підганяла її під карантинні часові проміжки, хоча перша її редакція була трохи інша. Таких же змін наприкінці зазнав «Вітер в корові», оскільки Артем сказав: «А давай!»

Його рішенням, насамперед, завдячую читачам. Усім, хто питав про нього, бо той хлопець-танкіст таки зважився надати доступ до особистих даних.

Наразі я закінчила останню книгу, що була в закапелках моїх віртуальних хмар. Я тягла їх по одній, доводила до пуття і кидала на ваш розсуд. На цьому планувала зупинитися.  Ідей не бракує, але втілення справді чогось вартісного – потребує часу, певних знань, цікавого матеріалу, який потрібно скласти до купи, а тоді ліпити цукерку.

Проте, цьогорічна відпустка принесла мені багацько новин, як хороших, так і не дуже. На щастя хороша переважила. Нині, поволі, равликовим ходом, починаю доводити до пуття почуте, побачене, здобуте. Я бачу початок і бачу закінчення, що буде посередині, варто з’ясувати.  Роботи багато і вона кропітка. Коли вийде книга, я не можу вас зорієнтувати. Я ще не писала у форматі реального часу, це дуже мене страшить. Усі мої книги виходили за графіком, мали визначену годину публікації,  а тому я трохи побоююся цієї невизначеності.

Хто справді чекає нову книгу, раджу запастися терпінням, заспокійливим і підписатися на мене, щоб не загубитися. Ще наполегливо припрошую додаватися в друзі у фейсбуці, бо найцікавіше від нині відбуватиметься там, а це розіграш промокодів і звістки про новинку.

На цьому поки все. Ручкою не махаю, просто йду в далекий заплив. Хоч би хвиля назад принеслаJ)

Оригінал статті на Букнет: Розмова про важливе

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

На 83-му році життя помер відомий буковинський поет Василь Васкан

Про це повідомили на сайті tva.ua.

«Сьогодні, 7 грудня 2023 року, на 83-му році життя зупинилося серце Василя Васильовича Васкана.

Про це повідомляє Молодий буковинець, посилаючись на журналіста-к

Ідентичність: книжки про українське минуле та сьогодення

Інтернет-магазин бізнес-літератури кniga.biz.ua 2020 року для популяризації українських авторів, їхніх книг та ідей заснував власну премію KBU AWARDS. Перших переможців у двох номінація

Максим Буткевич перебуває в колонії на окупованій Луганщині

Український правозахисник та військовополонений Максим Буткевич перебуває у виправній колонії №2 міста Хрустальний на території окупованої Луганської області. Про це Інституту масової і

В Україні змінилося ставлення до англійської мови — дослідження

Згідно з дослідженням USAID «Трансформація комунікацій», проведеного у співпраці з Київським міжнародним інститутом соціології, про ставлення українців до англійської мови, відбувся стр

В Україні стартував Національний тиждень читання під гаслом «Бути своїми»

В Україні стартував Національний тиждень читання, що цьогоріч проходить під гаслом «Бути своїми» і триватиме до 10 грудня.

Про важливість цього заходу і загалом читання книг для громадян України, а т

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"