Розмова про важливе

Розмова про важливе

Розмова про важливе

Вітаю, букнетівці. Сьогодні я говоритиму багато, тому набирайтеся терпіння%

 Моя книга Вітер в крові зазвучала фінальним акордом.

Тому голосно гупаю в бубон, я закінчила ще один цикл, який має назву «Примхи долі», де переплелися долі двох братів, а по дотичній пройшовся не менш цікавий персонаж, що вигулькнув цілком несподівано. Читачі «Вітру», певно, пам’ятають, що один раз я збилася з графіку викладу розділів, і зробила це навмисно, оскільки персонаж на ім’я Артем в ній не передбачався, але життя – то дуже цікава штука. Інколи непевна, інколи спонтанна, а тому напрочуд класна.

За неповних чотирнадцять місяців мого перебування на цій платформі, я виклала на ваш розсуд вісім повноцінних книг та одне оповідання. Чотири книги цілком безкоштовні, а інші чотири платні. Гадаю, баланс збережено, світова рівновага не похитнеться, курс гривні лишиться стабільнимJ)

Ці книги писалися в різні часові проміжки, а під час публікацій на Букнет зазнали багатьох змін. Якщо брати до прикладу А ти люби мене, я навмисно підганяла її під карантинні часові проміжки, хоча перша її редакція була трохи інша. Таких же змін наприкінці зазнав «Вітер в корові», оскільки Артем сказав: «А давай!»

Його рішенням, насамперед, завдячую читачам. Усім, хто питав про нього, бо той хлопець-танкіст таки зважився надати доступ до особистих даних.

Наразі я закінчила останню книгу, що була в закапелках моїх віртуальних хмар. Я тягла їх по одній, доводила до пуття і кидала на ваш розсуд. На цьому планувала зупинитися.  Ідей не бракує, але втілення справді чогось вартісного – потребує часу, певних знань, цікавого матеріалу, який потрібно скласти до купи, а тоді ліпити цукерку.

Проте, цьогорічна відпустка принесла мені багацько новин, як хороших, так і не дуже. На щастя хороша переважила. Нині, поволі, равликовим ходом, починаю доводити до пуття почуте, побачене, здобуте. Я бачу початок і бачу закінчення, що буде посередині, варто з’ясувати.  Роботи багато і вона кропітка. Коли вийде книга, я не можу вас зорієнтувати. Я ще не писала у форматі реального часу, це дуже мене страшить. Усі мої книги виходили за графіком, мали визначену годину публікації,  а тому я трохи побоююся цієї невизначеності.

Хто справді чекає нову книгу, раджу запастися терпінням, заспокійливим і підписатися на мене, щоб не загубитися. Ще наполегливо припрошую додаватися в друзі у фейсбуці, бо найцікавіше від нині відбуватиметься там, а це розіграш промокодів і звістки про новинку.

На цьому поки все. Ручкою не махаю, просто йду в далекий заплив. Хоч би хвиля назад принеслаJ)

Оригінал статті на Букнет: Розмова про важливе

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"