Робота в загубленому (майже) жанрі.

Робота в загубленому (майже) жанрі.

Робота в загубленому (майже) жанрі.

Що то є  таке пісменитство взагалі? Що є інструмнтом пісменника? Особливо пісменника в жанрі містики чи жахів…. Я розповім тут для вас шановна громада що то є для мене…

Але всі забувають про те що вампир є демоном який спотворює образ кропивці який і живе тим щоб вбивати та пити кров полюючи на людей. Потворна сторона вже забута , залишаючі той романтизованний образ одвічного злава которий можливо не забув що то є добро. Але по суті і є тим самим злом.

Всі хочуть бути тим самим Едвардом , забуває про те що той самий Едвард є злом. А яка здавалось би файна історія кохання… Зараз всі забувають що можно дивитись на готичну прозу по іншому. На приклад ставитись до Едварда як на вампира , але все ж таки бути схожим на приклад на такого собі героя Ван Хелсінга. Полювати на демона не забуваючі що се є на справді погано… Чому ж стиль таки втрачаєтся? Бо змінуєтся точки знання того що погано а що ні… Бо жахи вчать що погано а що ні.

Що є першим інструментом жахів? це те чого ви боїтесь на справді… Налякаємо ось для мене перший інструмент.

Інструмент два… це способ яим краще лякати людину…. На приклад хтось йде за спиною…. але хто? вбивця? Вампир? Чи то примара? Байдуже він лякає вас… і ви хочете бігти подалі щоб і не знати хто то є на справді….

Ось інструмент номер три… і поки що останне… Натхнення для того що лоскоче нерви є ніч…. така духм*яна загадкова де живуть усі монстри світу… саме в ночі.. можливо як Бука під ліжком … чи у кукурудзі восени…. Чи із мертвим тілом десь під сходами…. То є натхнення на написання того що можливо вас налякає. Але слід пам*ятати що є шанс перемогти зло , одиним тільки добром. Не як інакше.

З повагою до громади,

Шиповський.

Оригінал статті на Букнет: Робота в загубленому (майже) жанрі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"