Робота в загубленому (майже) жанрі.

Робота в загубленому (майже) жанрі.

Робота в загубленому (майже) жанрі.

Що то є  таке пісменитство взагалі? Що є інструмнтом пісменника? Особливо пісменника в жанрі містики чи жахів…. Я розповім тут для вас шановна громада що то є для мене…

Але всі забувають про те що вампир є демоном який спотворює образ кропивці який і живе тим щоб вбивати та пити кров полюючи на людей. Потворна сторона вже забута , залишаючі той романтизованний образ одвічного злава которий можливо не забув що то є добро. Але по суті і є тим самим злом.

Всі хочуть бути тим самим Едвардом , забуває про те що той самий Едвард є злом. А яка здавалось би файна історія кохання… Зараз всі забувають що можно дивитись на готичну прозу по іншому. На приклад ставитись до Едварда як на вампира , але все ж таки бути схожим на приклад на такого собі героя Ван Хелсінга. Полювати на демона не забуваючі що се є на справді погано… Чому ж стиль таки втрачаєтся? Бо змінуєтся точки знання того що погано а що ні… Бо жахи вчать що погано а що ні.

Що є першим інструментом жахів? це те чого ви боїтесь на справді… Налякаємо ось для мене перший інструмент.

Інструмент два… це способ яим краще лякати людину…. На приклад хтось йде за спиною…. але хто? вбивця? Вампир? Чи то примара? Байдуже він лякає вас… і ви хочете бігти подалі щоб і не знати хто то є на справді….

Ось інструмент номер три… і поки що останне… Натхнення для того що лоскоче нерви є ніч…. така духм*яна загадкова де живуть усі монстри світу… саме в ночі.. можливо як Бука під ліжком … чи у кукурудзі восени…. Чи із мертвим тілом десь під сходами…. То є натхнення на написання того що можливо вас налякає. Але слід пам*ятати що є шанс перемогти зло , одиним тільки добром. Не як інакше.

З повагою до громади,

Шиповський.

Оригінал статті на Букнет: Робота в загубленому (майже) жанрі.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Про що мої кники. Лонгрід.

Софія Вітерець нещодавно запропонувала флешмоб з темою, що мене цікавить багато років.

Треба розказати, про що наші книги, а коментатори можуть написати, чи вони вловили авторський меседж.

Здається, все просто.

дорослі не носять рожевого

“Для всеохопного розуміння чогось – потрібно аналізувати” – це я зрозуміла на економічному факультеті та повністю згідна. Аналіз дійсно дуже важливий, бо якщо застосовувати його правильно, це прямий шлях до самовдосконалення.

Наприклад,

Знижка на “Один крок”

Шановні  читачі, сьогодні діє неймовірна  знижка  на мою  завершену книгу «Один крок». Її  можна  придбати  за ціною,  нижчою передплати.

https://booknet.com/uk/book/odin-krok-b325523

Анотація

Коли вони вперше

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"