Реінкарнація кохання.
![Реінкарнація кохання. Реінкарнація кохання.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1615489698_7749574.jpg)
Реінкарнація кохання.
Привіт ! Продовження книги “Реінкарнація кохання” вже на моїй сторінці.
Вона припинила відповідати на поцілунок і переривчасто дихаючи покликала чоловіка.
— Руслан?!!
Шнайдер важко дихав, він надто сильно бажав її. П’ять місяців без інтиму добре далися йому в знаки. Стримуватися було нереально важко, але він мусив.
— Що дівчинко моя? Прохрипів він.
Вона розгублено дивилася на нього і він скориставшись цим попросив.
— Поцілуй мене.
Каріна важко дихала це його прохання змушувало її шаленіти. Вона не сміло торкнулася його вуст, уже нічого не тямлячи усе було наче в тумані.
Оригінал статті на Букнет: Реінкарнація кохання.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.