Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк 🙂

Хто ще не бачив оновлення? А після 24:00 буде наступне, бо вони тепер кожного дня!

Трохи спойлеру до наступного розділу.

Нові родичі, здається, вражені дитячими думками.

“Мала тим часом кваліфіковано роз’ясняла принцові, що ми відповідальні за тих, кого приручили. От у нас є Плюша, так з нею ого скільки мороки, в тому числі через Пірата.

А за тата теж треба відповідати. Тож ми ще не маємо змоги завести собі тата,  ще й третю бабусю.

Але нехай принц не ображається. І засмучуватись не треба. Вона попитає в басейні й у художньому гуртку, може татко комусь треба. Вона гарно розкаже. Такий балкон і замок не в кожного є. Вона практично впевнена, що гарно прилаштує принца. Там про нього дбатимуть.

-У нас з мамою багатий досвід. – поважно каже моя доня. – Всі Плюшині кошенята гарно прилаштовні. Про них дбають і нам присилають фотозвіти.

Принц кашляє, бідося. Видно не в те горло попало. ”

Дякую дуже всім, хто додає книгу до бібліотек, коментує, підписується і нагороджує зірочками.

Ви – найкращі у світі читачі

Підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення, знижки й появу нових історій.

Більшість книг, до речі – безплатні 🙂 МОЯ СТОРІНКА

Оригінал статті на Букнет: Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"