Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк 🙂

Хто ще не бачив оновлення? А після 24:00 буде наступне, бо вони тепер кожного дня!

Трохи спойлеру до наступного розділу.

Нові родичі, здається, вражені дитячими думками.

“Мала тим часом кваліфіковано роз’ясняла принцові, що ми відповідальні за тих, кого приручили. От у нас є Плюша, так з нею ого скільки мороки, в тому числі через Пірата.

А за тата теж треба відповідати. Тож ми ще не маємо змоги завести собі тата,  ще й третю бабусю.

Але нехай принц не ображається. І засмучуватись не треба. Вона попитає в басейні й у художньому гуртку, може татко комусь треба. Вона гарно розкаже. Такий балкон і замок не в кожного є. Вона практично впевнена, що гарно прилаштує принца. Там про нього дбатимуть.

-У нас з мамою багатий досвід. – поважно каже моя доня. – Всі Плюшині кошенята гарно прилаштовні. Про них дбають і нам присилають фотозвіти.

Принц кашляє, бідося. Видно не в те горло попало. ”

Дякую дуже всім, хто додає книгу до бібліотек, коментує, підписується і нагороджує зірочками.

Ви – найкращі у світі читачі

Підписуйтесь, щоб не пропустити оновлення, знижки й появу нових історій.

Більшість книг, до речі – безплатні 🙂 МОЯ СТОРІНКА

Оригінал статті на Букнет: Рекомендації Букнету, Оновленя і Новий ГрафІк :)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє

Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.

Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст

У селах України працює лише дві книгарні – УІК

Переважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом

У Львові надрукували понад 600 книжок шрифтом Брайля

Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт

Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни

30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу

Наталя Талалай. Мій Памук

За даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана  Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"