Результати розіграшу кодів. Цитати.

Результати розіграшу кодів. Цитати.

Результати розіграшу кодів. Цитати.

Усім привіт.

«Чиє весілля? Протилежності».

Дякую вам за увагу і зірочки. На жаль, не маю можливості подарувати усім. Отже, цього разу переможцями стають:

Галя Миронюк та Наталія

 Вітаю, красуні! Буду вдячна за підтримку.

Зверніться до мене у фейсбук, або напишіть адресу пошти сюди, щоб я вислала вам код.

  Усі, кому не пощастило цього разу, не засмучуйтеся, будь ласка.

Якщо маєте можливість, автор буде дуже радіти, коли придбаєте книгу. Ціна справді більш, ніж скромна за дилогію. По завершенні, можливо зросте.

  А поки що, продовжую наполегливо працювати над

 «Чиє весілля? Протилежності», щиро запрошую до цієї історії.

 Якщо чесно, так захопилася, що ніяк не хочу завершувати. Дуже хочеться, щоб якнайкраще показати вам все те, що маю в уяві, в серці про цих непростих героїв. Особливо, Корнія. Ще не писала про чоловіка з таким суперечливим характером. Протилежності не лише вони з Валерією, а в ньому самому борються абсолютно несумісні якості. Що зрештою переможе? Побачимо. Далі ще багато пригод, зворушливих і небезпечних моментів. А головне, щасливий кінець. Не можу без нього )))

Цитата з продовження:

̶  Ш-ш-ш… Тихо. Будь чемний і залишишся цілий. Як і тачка твоя. — показав маленький пульт в руці. — Під днищем твоєї Тойоти зараз маленька бомбочка. Її вистачить, щоб рознести в брухт твою ластівку разом з тобою. Будеш слухняний, не вибухне.

̶  Що?! Ти хочеш мене і себе підірвати? Камікадзе?

̶  Ні. Я встигну вискочити. А ти не встигнеш зняти мій «подарунок». В кращому випадку залишишся без коліс.

̶  Ну й ти… — важко видихнув. Наїжачився. — Що тобі треба? Кажи вже.

̶  Все просто. Ти мені скажи. Що в тебе з Валерією Климовою?

 

Валя обернулася до нього, поглянула в очі. Як не дивно, зовсім не знайшла там лукавства, чи вогників бажання, які так часто бачила в нього раніше. Сьогодні Корній здається спокійним, щирим, просто… Затишна гавань, куди хочеться заховатися.

  Тільки ж вона добре знає, що це тимчасово. В будь-який момент у цій гавані може здійнятися потужний шторм, який зносить усе на своєму шляху. А такий крихітний човник, як вона, навіть не помітить, потопить у могутніх хвилях і полетить далі.

  Але ж… Чому так хочеться таки ризикнути поплавати в цій гавані?

 

З любов’ю, Лана Іссан.

Оригінал статті на Букнет: Результати розіграшу кодів. Цитати.

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Telegraf випустить друкований журнал про дизайн

Перший випуск друкованого журналу Telegraf про український дизайн вийде у червні обмеженим накладом у 500 примірників. Про це повідомив онлайн-журнал для дизайнерів Telegraf.
Обсяг перш

Які небезпеки приховують соцмережі – читаємо «Зафейсбучені» разом з експертами

Роджер Макнамі Зафейсбучені: як соціальна мережа штовхає світ до катастрофи пер. з англ. Оксана Макарова. Ірина Серебрякова. – К.: #книголав, 2021 – 376 с.

Нещодавно у видавництві «kn

У Чернівцях заснували премію імені Кожелянка

У Чернівцях оголосили про створення літературної премії на честь письменника Василя Кожелянка. Про це Читомо повідомили організатори нагороди.
Літературна премія імені Василя Кожелянка

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки з’явилося у вільному продажу

Повне нецензуроване зібрання творів Лесі Українки у 14 томах тепер можуть придбати всі охочі. Перший наклад був призначений для бібліотек, а також культурних установ та інституцій, тому у вільному прода

Завершення “Вендети”. Що далі?

Привіт всім! Сьогодні хочу поділитися з вами останніми новинами і творчими планами як на Букнеті, так і поза його межами. 

1. Якщо говорити про Букнет, то перша і головна новина це, авжеж, завершення мого першого роману

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"