Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Усім привітик! Сьогодні вирішила підняти ось таку тему. Одразу ж виникло питання до моїх колег. Цікаво, ви часто у своїх творах описуєте моменти з власного життя?
Я інколи таке практику, адже це, на мою думку, зближує автора зі своїми читачами.
Поділюся моментами з книг, які були в моєму житті:

1. Посвята у студенти.
Мабуть, у кожного в університеті було таке. У моєму житті посвята дещо відрізнялася від тієї, яку я описала в книзі “Вільна ластівка”, але суть залишилася та ж. Моя посвята у студенти була у Славському, що на Львівщині. Декілька днів ми жили в “халабудах” на базі “Трембіта”. Зараз згадую ці моменти з усмішкою, але для сімнадцятирічної дівчини — це було ще те пекло. Особливо не хочеться згадувати конкурс, в якому мені довелося брати участь. В книзі все дещо по-іншому, але основні емоції, здається, я змогла передати.
До речі, ось відео з моєї посвяти ТУТ

2. Похід у гори в книгах “Зіграємо по-дорослому?” та “Кохання на три місяці”.
Хто ще не знає, то я навчаюся на географічному факультеті, що славиться своїми практиками. Після другого курсу наша практика відбувалася у Ворохті, де ми перебували декілька тижнів. Власне наш гірський похід я й описала в книгах. Можна сказати, що повела читачів тим маршрутом, що і йшла сама. Також не забула згадати славнозвісні озера Несамовите та Бребенескул, а ще Говерлу, куди теж прямували мої герої.

3. Дивне замовлення, коли я працювала офіціанткою.
Декілька років тому я вирішила працювати. Для студентки найбільш вдалою була робота в одному з місцевих ресторанів. Щоправда, витримала я там всього лише декілька тижнів, але зараз не про це. Одного дня у ресторан навідалася відома блогерка. Так вийшло, що обслуговувати її довелося мені. Вона зробила настільки дивне замовлення, що я ще довго не могла зрозуміти, що саме їй потрібно. Власне цей момент я й описала в книзі “Не бреши мені, любий!”. Тому, якщо вам цікаво, то біжіть читати.

4. Поцілунок з незнайомцем в клубі.
Та-а-ак, було у мене таке) Коли я вирішила писати книгу “Недоступна примха”, то у голові чомусь одразу ж з’явився цей момент. Я подумала, що було б непогано взяти його за основу сюжету. Так і вийшло, але я свого незнайомця більше не зустріла, на відміну від моєї героїні. Що з цього вийшло? Читайте у книзі!

Користуючись нагодою, хочу повідомити, що завтра діятиме перша і єдина знижка на книгу “Не бреши мені, любий!”. Це буде найнижча ціна за всі можливі, тому не втрачайте такий шанс.

Залюбки поспілкуюся з іншими авторами, бо мені справді цікаво, чи використовуєте ви моменти зі свого життя у своїх книгах?)

Оригінал статті на Букнет: Реальні події із життя у книгах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"