Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Усім привітик! Сьогодні вирішила підняти ось таку тему. Одразу ж виникло питання до моїх колег. Цікаво, ви часто у своїх творах описуєте моменти з власного життя?
Я інколи таке практику, адже це, на мою думку, зближує автора зі своїми читачами.
Поділюся моментами з книг, які були в моєму житті:

1. Посвята у студенти.
Мабуть, у кожного в університеті було таке. У моєму житті посвята дещо відрізнялася від тієї, яку я описала в книзі “Вільна ластівка”, але суть залишилася та ж. Моя посвята у студенти була у Славському, що на Львівщині. Декілька днів ми жили в “халабудах” на базі “Трембіта”. Зараз згадую ці моменти з усмішкою, але для сімнадцятирічної дівчини — це було ще те пекло. Особливо не хочеться згадувати конкурс, в якому мені довелося брати участь. В книзі все дещо по-іншому, але основні емоції, здається, я змогла передати.
До речі, ось відео з моєї посвяти ТУТ

2. Похід у гори в книгах “Зіграємо по-дорослому?” та “Кохання на три місяці”.
Хто ще не знає, то я навчаюся на географічному факультеті, що славиться своїми практиками. Після другого курсу наша практика відбувалася у Ворохті, де ми перебували декілька тижнів. Власне наш гірський похід я й описала в книгах. Можна сказати, що повела читачів тим маршрутом, що і йшла сама. Також не забула згадати славнозвісні озера Несамовите та Бребенескул, а ще Говерлу, куди теж прямували мої герої.

3. Дивне замовлення, коли я працювала офіціанткою.
Декілька років тому я вирішила працювати. Для студентки найбільш вдалою була робота в одному з місцевих ресторанів. Щоправда, витримала я там всього лише декілька тижнів, але зараз не про це. Одного дня у ресторан навідалася відома блогерка. Так вийшло, що обслуговувати її довелося мені. Вона зробила настільки дивне замовлення, що я ще довго не могла зрозуміти, що саме їй потрібно. Власне цей момент я й описала в книзі “Не бреши мені, любий!”. Тому, якщо вам цікаво, то біжіть читати.

4. Поцілунок з незнайомцем в клубі.
Та-а-ак, було у мене таке) Коли я вирішила писати книгу “Недоступна примха”, то у голові чомусь одразу ж з’явився цей момент. Я подумала, що було б непогано взяти його за основу сюжету. Так і вийшло, але я свого незнайомця більше не зустріла, на відміну від моєї героїні. Що з цього вийшло? Читайте у книзі!

Користуючись нагодою, хочу повідомити, що завтра діятиме перша і єдина знижка на книгу “Не бреши мені, любий!”. Це буде найнижча ціна за всі можливі, тому не втрачайте такий шанс.

Залюбки поспілкуюся з іншими авторами, бо мені справді цікаво, чи використовуєте ви моменти зі свого життя у своїх книгах?)

Оригінал статті на Букнет: Реальні події із життя у книгах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Прийом творів на Літературну премію Ірпеня продовжено до 1 квітня

У зв’язку з численними проханнями учасників, дедлайн подачі літературних творів на здобуття Літературної премії Ірпеня за 2024 рік продовжено до 1 квітня 2025 року. Про це повідомили засновник премії, СЕ

У Полтаві відбудеться книжковий фестиваль

З 20 по 22 червня 2025 року в Полтаві відбудеться великий книжковий фестиваль. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомив його організатор, письменник і військовий Віталій Запека.
Фести

Єдиний, хто не втомлюється, – час: Ліні Костенко – 95

Хто з нас не мріяв, не зізнавався в коханні, не сумував і не підбадьорював інших, декламуючи Ліну Костенко? Хто не вчив напам’ять уривки із «Марусі Чурай», хто не переписував у щоденник

В естонському й польському часописах вийшли переклади віршів українських поетів

Переклади віршів українських поетів Валерія Пузіка та Олександра Мимрука нещодавно вийшли в естонському та польському часописах Looming і Pisarze відповідно. Про це автори повідомили на

Радіо Свобода в суді оскаржуватиме скасування федерального гранту

Радіо Вільна Європа/Радіо Свобода подало позов до суду проти агентства США з глобальних медіа (USAGM) та його чиновників Карі Лейк і Віктора Моралеса, аби заблокувати рішення про припин

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"