Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Реальні події із життя у книгах

Усім привітик! Сьогодні вирішила підняти ось таку тему. Одразу ж виникло питання до моїх колег. Цікаво, ви часто у своїх творах описуєте моменти з власного життя?
Я інколи таке практику, адже це, на мою думку, зближує автора зі своїми читачами.
Поділюся моментами з книг, які були в моєму житті:

1. Посвята у студенти.
Мабуть, у кожного в університеті було таке. У моєму житті посвята дещо відрізнялася від тієї, яку я описала в книзі “Вільна ластівка”, але суть залишилася та ж. Моя посвята у студенти була у Славському, що на Львівщині. Декілька днів ми жили в “халабудах” на базі “Трембіта”. Зараз згадую ці моменти з усмішкою, але для сімнадцятирічної дівчини — це було ще те пекло. Особливо не хочеться згадувати конкурс, в якому мені довелося брати участь. В книзі все дещо по-іншому, але основні емоції, здається, я змогла передати.
До речі, ось відео з моєї посвяти ТУТ

2. Похід у гори в книгах “Зіграємо по-дорослому?” та “Кохання на три місяці”.
Хто ще не знає, то я навчаюся на географічному факультеті, що славиться своїми практиками. Після другого курсу наша практика відбувалася у Ворохті, де ми перебували декілька тижнів. Власне наш гірський похід я й описала в книгах. Можна сказати, що повела читачів тим маршрутом, що і йшла сама. Також не забула згадати славнозвісні озера Несамовите та Бребенескул, а ще Говерлу, куди теж прямували мої герої.

3. Дивне замовлення, коли я працювала офіціанткою.
Декілька років тому я вирішила працювати. Для студентки найбільш вдалою була робота в одному з місцевих ресторанів. Щоправда, витримала я там всього лише декілька тижнів, але зараз не про це. Одного дня у ресторан навідалася відома блогерка. Так вийшло, що обслуговувати її довелося мені. Вона зробила настільки дивне замовлення, що я ще довго не могла зрозуміти, що саме їй потрібно. Власне цей момент я й описала в книзі “Не бреши мені, любий!”. Тому, якщо вам цікаво, то біжіть читати.

4. Поцілунок з незнайомцем в клубі.
Та-а-ак, було у мене таке) Коли я вирішила писати книгу “Недоступна примха”, то у голові чомусь одразу ж з’явився цей момент. Я подумала, що було б непогано взяти його за основу сюжету. Так і вийшло, але я свого незнайомця більше не зустріла, на відміну від моєї героїні. Що з цього вийшло? Читайте у книзі!

Користуючись нагодою, хочу повідомити, що завтра діятиме перша і єдина знижка на книгу “Не бреши мені, любий!”. Це буде найнижча ціна за всі можливі, тому не втрачайте такий шанс.

Залюбки поспілкуюся з іншими авторами, бо мені справді цікаво, чи використовуєте ви моменти зі свого життя у своїх книгах?)

Оригінал статті на Букнет: Реальні події із життя у книгах

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Давайте оглянемо дану інформацію)

Дорогі читачі, на мою історію 18+ сьогодні діє знижка!!!

 Вітаю, ти втрапила

– Це теж входить в умови цього контракту? – Вимовляю тремтячим голосом.
Його гарячі пальці торкаються до мого плеча, ковзають вище змушуючи

Знижки 35%!!!! Його батько мною одержимий!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка 35% на мою гарячу історію 18+!!! 

Його батько мною одержимий

– Збиралася позбутися від моєї дитини? – Він наступає, заганяє в кут.
– Я? Ні …, – з жахом качаю головою, – ні. Тобто, з чого ти взяв,

Оновлення та знижка!

АНОТАЦІЯ:

Я могла б стати хорошим юристом, і мала це зробити, бо була найкращою студенткою на потоці, але той хто привив мені любов до цієї професії, сам же і знищив її. Мій колишній престижний юрист, керівник відомої у

Знижка на фіктивні стосунки!

Вітаю зі святом, мої любі! Сподіваюся, ви всі у відносній безпеці і знайдете час, щоб відсвяткувати День Конституції України. З цього приводу я підготувала вам подарунок – знижку 25 % на книгу “Будь моєю дівчиною”!

***

Хочу

Назвали кількість бібліотек, які знищили російські загарбники

З початку повномасштабного вторгнення росії в Україну щонайменше 122 бібліотеки було пошкоджено або повністю знищено.

У 21 бібліотеці – не зберігся жоден документ. Про це повідомили на засіданні Ради

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"