Пішов з життя письменник, автор бестселерів та пожежник Денніс Сміт

Пішов з життя письменник, автор бестселерів та пожежник Денніс Сміт

Американський письменник пішов з життя у віці 81 року в суботу, 22 січня. Про це повідомляє Boston Fire Rescue Co. 2 (Бостонська пожежна служба).

За словами його сина Шона Сміта, смерть Денніса Сміта спричинили ускладнення від Covid-19.

 

«Денніс присвятив багато років тому, щоб пожежники могли вчитися один в одного. Тож, хоча Денніс відомий своїми письменницькими роботами, творчістю, ролями та обов’язками, він багато разів розповідав нам, як найбільше пишався, коли міг «допомагати пожежникам залишатися пожежниками» якомога довше», — повідомив для журналу Firehouse, засновником якого був Денніс Сміт, Біллі Голдфедер, оглядач пожежної служби та відділу дзвінків у Лавленд Сіммс, Огайо. 

 

Денніс Сміт був пожежником та автором 16 книжок. Найвідомішими серед них є його мемуари Report from Engine Co. 82, в яких розповідається про його кар’єру пожежника у пожежній службі Нью-Йорка в Південній пожежній частині Бронкса з кінця 1960-х до 1970-х.  «Я спостерігав, як помирають друзі, і я ніс смерть у своїх руках», — писав він. Книжка розійшлася накладом близько трьох мільйонів примірників.

Розповідь про події 11 вересня «Report from Ground Zero» стала номером 2 у списку бестселерів The New York Times.

Також він — засновник журналу Firehouse, який став офіційним журналом американської пожежної служби. У 2016 році тодішній головний редактор Тім Зендельбах писав: «У Report from Engine Co. 82 Денніс продемонстрував надзвичайну силу історії та її унікальну здатність захоплювати й впливати на авдиторію. Його мета з журналом Firehouse полягала в тому, щоб просто створити журнал для пожежників, у якому вони також могли б розповісти свою історію та поділитися досвідом про те, як це — бути пожежником». 

 

Денніс Сміт є видатним лідером у кількох благодійних організаціях Нью-Йорка та національних благодійних організаціях. Він був головою-засновником Нью-Йоркської академії мистецтв і протягом десяти років був її керівником. Згодом вона стала однією з найавторитетніших мистецьких закладів у країні.

 

Денніс Сміт також був відомий своєю пропагандою пожежної служби та нагороджений відзнаками від FDNY, Національної пожежної академії, Міжнародної асоціації керівників пожежної охорони та Інституту пожежної служби Конгресу.

 

Нагадаємо, нещодавно пішли з життя відомий німецький ілюстратор, засновник жанру вімельбух Алі Мітґуч та американський письменник та ілюстратор Ерік Карл.

Оригінал статті на Suspilne: Пішов з життя письменник, автор бестселерів та пожежник Денніс Сміт

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"