Підсумки року, вітання і побажання

Підсумки року, вітання і побажання

Підсумки року, вітання і побажання

Почну з подяк. Я дуже вдячна всім моїм читачам, тим хто підтримує мої книги, читає їх, пише відгуки. Чи навіть мовчки ставить лайк, або купує передплату. Автор існує доти, доки у нього є читачі. І мені пощастило, адже недавно відмітка моєї читацької родини сягнула магічної цифри 1717 і вона надалі зростає. 

Третя подяка – аміністрації платформи Букнет. Дякую за можливість публікувати твори, за можливість популяризувати українську міфологію і традиції. Разом ми надихали і мотивували безліч авторів написати неймовірні містичні оповідання, романтичні і магічні історії. 

Бажаю всім міцного здоровя в новому році, мирного неба над головю, безмежного натхнення і реалізації всіх планів. 

Тепер до вихвалянь.Тобто підсумків року.

За 2021 рік я написала три повноцінні книги. Драму Шибайголова, кумедну історію про аферистів – Спіймати шахрая у співавторстві з Лесею Найденко та першу книгу з циклу Сестри Андрієць – Няня під прикриттям. 

Також у співавторствах було написано і два оповідання – Гімназія для відьмочки, яку ми писали з Марі Керімей та Поки всі сплять написана разом з Кристиною Асецькою. 

Обидві історії виросли в більші книги. І відтак зараз в процесі викладки два романи – Відьомська гімназія та Поки всі сплять. Верховний.

Окрім того в процесі написання також пародійний роман – Адепт(ка), або Дільничий, пудра та корсет та дві книги з циклу про сестер Андрієць. Женю і Сашу. Це моя дитина добігає завершення, залишилось дві глави і епілог. А от (не) справжня дружина ще тільки набирає обертів. 

А ще почалась публікація другої книги про художницю Аріну. Неправильна вже на сайті. Проте через поблеми із здоровям я поки не встигаю все вчасно оновлювати. 

Також за 2021 рік у мене вийшло кілька друкованих книг. Це романтична збірка Бо кохаю, в яку увійшло оповідання Дуже неромантична історія і Потайсвіт. Інакші з детективом Мотанка. Обидві книги можна придбати у мене. 

А буквально сьогодні прийшов альманах Ковток життя теж з моїм оповіданням в середині.

Ну і не можна оминути увагою такі події як суддівство в конкурсах Потайсвіт та Ніч перед різдвом. Це моя окрема втіха. Адже ці конкурси для мене мають велике значення. 

Тепер же плавно переходжу від того, що було зроблено, до того, що заплановно. А заплановано теж чимало. Це  і друк кількох нових книг, і робота над розпочатими романами на сайті. Також планую взяти участь в конкурсі Містичні дивовижні. 

Ще раз вітаю всіх з прийдешніми святами. Бажаю провести їх в комфортному серидовищі, з теплом в серці і спокоєм на душі. 

Всіх люблю.

 

Оригінал статті на Букнет: Підсумки року, вітання і побажання

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"