Підсумки місяця, новий графік та знижка
![Підсумки місяця, новий графік та знижка Підсумки місяця, новий графік та знижка](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633542547_682371.jpg)
Підсумки місяця, новий графік та знижка
Закінчується перший місяць 2022 року, і я б хотіла трохи підсумувати, чого вдалося досягти за цей час.
Також у цьому місяці я розпочала публікацію нового роману у жанрі міського фентезі “Чародійки на півставки”. Вже зараз він займає восьме місце в своєму жанрі. Планую днями подати його на конкурс “Містичні дивовижі”.
І, по-третє, я завершила свій іронічний детектив “Невтолима пристрасть”, другу книгу із циклу “Кохання або смерть” про пригоди приватного детектива Олеся Нечипоренка. Я писала цей роман довго, через проблеми зі здоров’ям, які дуже загальмували мою роботу восени, і от – ура! – нарешті він завершений. Буде й третя книга, але пізніше))
Ще забула згадати, що моє оповідання “Муза. Нова я” зайняло друге місце у конкурсі “Ніч перед Різдвом”.
Усього за місяць, не рахуючи блогів і дописів у соцмережах ( а тільки художні тексти) я написала 198 386 знаків. Думаю, це пристойний результат))
Тепер ще одна новина.
Я поновлюю викладення усіх своїх творів “в процесі” згідно графіку. В тому числі й історичного роману “Лицар та королева”, який довго був замороженим через брак часу. Дякую всім читачам, хто мене терпляче чекав, і обіцяю, що відсьогодні його викладка буде регулярною – а саме, двічі на тиждень.
Отже, мій оновлений графік роботи:
“Служниця” – вівторок, четвер, субота, неділя.
“Чародійки на півставки” – понеділок, середа, п’ятниця, субота, неділя.
“Лицар та королева” – вівторок, четвер.
Усі книги викладатиму пізно ввечері ( після опівночі) напередодні зазначеного у графіку дня, щоб уранці ви вже змогли прочитати новий розділ.
***
Що ж, на цьому поки що все про мої досягнення і плани))
Але я хочу подарувати вам знижку ще на одне своє міське фентезі – “Завтра буде вчора”
Тільки сьогодні до кінця дня цю книгу можна буде придбати лише за 26 грн!
Анотація: Коли дійсність перетворюється на страшний сон і неприємності сиплються, мов із мішка, виникає спокуса усе “відмотати назад” та назавжди викреслити зі своєї біографії того, хто став винуватцем усіх негараздів. Сказано – зроблено! Можна почати усе з чистої сторінки… Але якби ж хто попередив, що тепер життя піде вперед, залишивши мене на узбіччі…
З відгуків:
“Історія чудова! Мені згадалася «Не озирайся і мовчи» Кідрука, хоча сюжети зовсім різні, але увагу тримає до останнього слова! І кінець історії – насправді лише початок. Дякую за час, проведений з якісно написаною книгою.” ( Maria Drogomyretska)
“За кожне рішення в своєму житті ми повинні нести відповідальність, щоб нікого не звинувачувати і бути щасливими тут і зараз. Як на мене ваша книга змушує замислитися над багатьма питаннями і цим зокрема. З кожною главою стає все цікавіше і цікавіше спостерігати за розвитком подій. Дякую вам за цю повчальну історію. Дуже сподобалось!” ( Дара Гончар)
“Ох як завжди до останнього листочка я не могла відірватися. Ваші книгт просто «бомба сповільненої дії». Одним словом як завжди. Дякую!!!!!!” ( Уляна Мельниченко Романюк).
***
І я дякую всім моїм читачам, хто стежить за мною і читає мене і тут, і в соцмережах, хто дуже підтримав мене у складний період письменницької кризи, хто є моїм бета-рідером і кращим другом! Ваша допомога просто безцінна.
Далі буде)) Сподіваюся, у лютому мій звіт буде не менш оптимістичним!
Оригінал статті на Букнет: Підсумки місяця, новий графік та знижка
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.