Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.

Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вірші «Засоби об’єднання». Поет вважає, що соціалістична система Пхеньяну дозволить людям отримати безплатне житло, охорону здоров’я та освіту. У своєму творі Лі також стверджував, що в об’єднаній Кореї зменшиться кількість самогубств через борги. 

 

У 2016 році Лі Юн Соп став одним із переможців поетичного конкурсу в Північній Кореї.

 

Його засудили за новим законом про національну безпеку Південної Кореї, який забороняє публічне вихваляння Північної Кореї. У судовому рішенні йшлося, що поет «продовжував генерувати та поширювати значну кількість пропаганди, яка прославляла та вихваляла Північ». 

 

Раніше Лі був ув’язнений на 10 місяців за аналогічний злочин. Він публікував коментарі в інтернеті, які вихваляли армію Північної Кореї, і розміщував антидержавний контент у південнокорейських блогах і вебсайтах.

 

Джерело: BBC

 

Як повідомлялося, у Південній Кореї відкрили українську книжкову поличку. У культурно-мистецькому комплексі «Седжон» у Сеулі, столиці Південної Кореї, з’явився україномовний гід. 

 

Чільне фото: by Saul Bucio on Unsplash

Оригінал статті на Suspilne: Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"