П‘ять українських наукових установ та університет потрапили до переліку найкращих у світі

П‘ять українських наукових установ та університет потрапили до переліку найкращих у світі

Центр світових рейтингів університетів (CWUR) оприлюднив перелік найкращих освітніх установ 2022-2023 років Global 2000. Його опублікували на сайті CWUR.

 

Усього до рейтингу потрапили майже 20 тисяч закладів, у переліку Global 2000 — 2 тисячі найкращих. Серед них і Київський національний університет імені Тараса Шевченка (1472 місце), Харківський фізико-технічний інститут (1120 місце), Інститут сцинтиляційних матеріалів НАН України (1898 місце), Інститут ядерних досліджень (1709 місце), Інститут кібернетики імені В. М. Глушкова (1740 місце), Інститут теоретичної фізики імені Н. Н. Боголюбова (1899 місце).

 

 

«Попри складнощі, спричиненні воєнними діями з боку російської федерації, наші освітяни і науковці продовжують працювати. Нам, безумовно, є чим пишатися. Ми впевнено доводимо, що конкурентоспроможні на міжнародній арені, а досягнення в науці роблять державу міцною у всіх сферах», — наголосив міністр освіти та науки України Сергій Шкарлет.

 

Зазначимо, до рейтингу потрапили й російські університети та наукові установи. Їхня кількість — 41. 

 

Як повідомлялося, українські вчені вимагають блокувати фінансування російської науки.

 

Нагадаємо, окупанти повністю зруйнували приміщення Каразінського університету, будівлі Маріупольського державного університету зруйновані, частина приміщень спалена, решта пограбована. 

 

Всього в Україні евакуювали 5 університетів: Маріупольський державний університет, Харківський біотехнологічний університет, Чернігівська політехніка, Луганський державний медичний університет та Донецький національний технічний університет.

 

Чільне фото: happymonday.ua

Оригінал статті на Suspilne: П‘ять українських наукових установ та університет потрапили до переліку найкращих у світі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"