Путінська орда намагається знищити українську націю. Звернення до світових діячів культури

Путінська орда намагається знищити українську націю. Звернення до світових діячів культури

Керівники національних творчих спілок України та Всеукраїнського товариства «Просвіта» звернулися до світових діячів культури у зв’язку з війною проти України, яку розв’язала Російська Федерація.

Нижче –  текст відозви.

Шановні колеги, друзі, митці!

Ми, керівники національних творчих спілок України, від імені творчих спілок, які представляємо, звертаємося до вас із закликом допомогти Україні в цей драматичний час, коли вирішується майбутнє людської цивілізації.

24 лютого путінська Росія розпочала повномасштабну війну проти незалежної України, намагаючись стерти нашу державу з мапи Європи і знищити українську націю.

На територію мирної України вдерлася орда варварів і вбивць.

Це вже було в нашій історії, коли волелюбну Україну загарбав кривавий комуністичний режим, який до нас прийшов із Росії.

Російські загарбники вбивають мирних жителів, нищать інфраструктуру, обстрілюють українські міста, намагаються захопити нашу столицю – Київ, який уже став цитаделлю й символом незламності нашої нації і її героїзму!

Під загрозою опинилися тисячолітні цінності й надбання української нації.

На наших очах розгортається жахлива драма однієї з найбільших країн Європи.

У цей тяжкий час випробувань Україна героїчно і самовіддано захищає від страшної загрози не лише свою свободу і незалежність, а й увесь цивілізований світ.

Адже путінська Росія – це країна-терорист, збожеволілий керівник якої розв’язав війну проти України і загрожує світові ядерною зброєю.

Ми звертаємось до вас, шановні митці, із закликом публічно засудити агресію Росії, спрямовану проти нашої країни, а також звернутися до урядів своїх країн із проханням максимально підтримали Україну зброєю і санкціями, спрямованими на повну ізоляцію Росії від світової економіки, світової фінансової системи і світових технологій.

Закликаємо вас підписати і звернутися до своїх прихильників і шанувальників, а також до людей доброї волі, до всіх, хто служить істині й добру, із закликом ставити підписи під петицією про імпічмент Путіна, яка з’явилася на американській онлайн-платформі петицій Change.org

Шановні митці!

Україна сьогодні рятує людство від апокаліпсису.

Допоможіть нам зупинити сповзання світу до катастрофи!

Слава Україні!

Михайло Сидоржевський, голова Національної спілки письменників України

Костянтин Чернявський, голова Національної спілки художників України

Євген Шевченко, голова Національної спілки майстрів народного мистецтва України

Павло Мовчан, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка

Володимир Єсипок, голова Національної спілки кобзарів України

Мирослав Вантух, голова Національної хореографічної спілки України

Едуард Странадко, голова Національної спілки фотохудожників України

Богдан Струтинський, голова Національної спілки театральних діячів України

Зеновій Корінець, диригент Національного заслуженого академічного українського народного хору України імені Г.Г.Верьовки

litgazeta.com.ua

Прокоментуєте?

Оригінал статті на НСПУ: Путінська орда намагається знищити українську націю. Звернення до світових діячів культури

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Що потрібно знати про програму візитів іноземних видавців на Книжковий Арсенал

«Book Arsenal Fellowship Program 2024» — новий проєкт міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал», в межах якого фестиваль відвідають іноземні видавці та літературні агенти, зацікавлені

Побачив світ роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном»

Днями у видавництві «ІМЕКС-ЛТД» (Кропивницький)  вийшов роман Ольги Полевіної «Тополя за вікном», який чекав видання 11 років. Майже стільки ж чекав і перший відгук на нього – коректора обласного літера

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес

У Вільнюсі вперше відбувся міжнародний літературний конгрес для професіоналів літератури. Про це повідомили на сайті Вільнюса-міста літератури ЮНЕСКО.
Мета конгресу — представити літера

Українські бібліотеки списали понад 26 млн книжок

У 2022 році з бібліотек України списали 12 мільйонів 971 тисячу книжок, у 2023 — 13 мільйонів 165 тисяч. Про це Національна бібліотека України імені Ярослава Мудрого повідомила у відпов

Які письменники увійшли до списку «людей десятиліття» від NV

Медіа NV уклало перелік зі 100 українців, що з 2014-го визначають життя в країні та ведуть її вперед. Про це повідомили на сайті видання.
Перелік уклали за допомогою авторитетних експер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"