Про “Шанс для невдах” і не тільки
![Про “Шанс для невдах” і не тільки Про “Шанс для невдах” і не тільки](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1492520836_78620.jpg)
Про “Шанс для невдах” і не тільки
Без довгих предмов маю сказати, що:
1. Тая повернулась, до тексту вже додано три нові розділи. Продовження, як і раніше намагатимусь робити щодня. Також дещо оновилось і в «Опальній принцесі», але на сюжет це не вплинуло.
2. У «Шансу для невдах» і «Права на шанс» змінилися обкладинки. У більш високій роздільній здатності їх можна побачити на моїй сторінці на Патреоні.
3. Власне, щодо Патреону – там немає платних текстів, це сторінка для анонсів, малюнків та оповідань, але буду дуже вдячна і за фінансову підтримку.
4. Дякую, що читаєте. Ви найкращі! Приємного відпочинку в чарівних світах і, будь ласка, пам’ятайте, що врешті-решт все буде Україна!
Оригінал статті на Букнет: Про “Шанс для невдах” і не тільки
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.