Про те, як хлопчик і дівчинка (не) дружили

Про те, як хлопчик і дівчинка (не) дружили

Про те, як хлопчик і дівчинка (не) дружили

Вітаю, любі читачі!

Знаєте, що зрозуміла? Я ж не запросила вас до читання своєї новинки “Любий недруг”! Негарно якось вийшло(( Але мушу поставити вам кілька запитань:

 

Чи любите ви історії, у яких головні герої знайомі давно і добре? Історії, у яких все починається з ворогування, а закінчується коханням? Тоді вам сюди.

 

Чи любите ви історії, у яких головний герой трохи поганець, але не так щоб зовсім? Історії, у яких чоловік вміє визнавати свої помилки і виправляти їх? Тоді вам сюди.

 

Чи подобається вам, коли головна героїня сильна і водночас жіночна? Коли вона виростає зі слабкого наївного дівчиська у жінку, здатну за себе постояти? Тоді вам сюди.

 

Чи любите ви екскурси у минуле героїв, романтику, прості і теплі історії для осінніх ранків за чашкою кави? Історії, в яких ще можна трохи побути в літі. Тоді вам сюди.

 

 

Сучасний любовний роман “Любий недруг”. Запрошую!

 

До речі, сьогодні ви ДУЖЕ ВИГІДНО, з гарними ЗНИЖКАМИ можете почитати ще кілька історій від моїх колег.

 

Чи любите ви книги, де кохання оповите таємницями минулого? Історії, у яких головний герой дивує своєю самопожертвою? Історії, де справжнє чисте кохання долає усі труднощі? Тоді вам сюди.

 

Чи подобаються вам службові романи, особливо коли вони проходять шлях від ненависті до кохання? А якщо бос владний, а героїня амбіційна, і оце от зовсім не входить у її плани – грати його наречену? Любите? Тоді вам сюди.

 

Чи любите ви історії, де у головних героїв у минулому була ненависть, але у теперішньому з’явився шанс на кохання? Де герой сильний і владний, до того ж, їм з героїнею ще разом працювати? Врешті чи любите історії про справжні, сильні, непідробні почуття? Тоді вам сюди.

Оригінал статті на Букнет: Про те, як хлопчик і дівчинка (не) дружили

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"