Про пташенят в… голові і новинку)

Про пташенят в… голові і новинку)

Про пташенят в… голові і новинку)

Але після другої книги я дозволила своїм ідеям вити в голові гніздечка та виводити пташенят)) І тепер пишу одночасно дві книги, а третя й четверта поки підростають на вбираються в пір’ячко) 

А поки запрошую познайомитись з моєю новинкою “Булочка для Рок-Зірки”

Вона у нас відноситься до тандему #Богинь_у_квадраті (Щоб подивитись книги, клікайте на тег), які з’являються на світ, дякуючи однойменному флеш-літ-мобу. Там кожна героїня – справжній скарб і удар по стереотипах))

(Щоб відкрити книгу, натисніть на арт) 

Шматочок про нашу героїню: 

– Ну таке щось! – Уля зіжмакала записку і влучно запустила її в корзину для сміття біля дверей. – Знайшли кого лякати! Та й приблизитись до того Тигра мені – то як приблизитись до Говерли – хіба на картинці. Ну чи з допомогою фотошопу, і то не факт що ми обидві – я і Говерла – на одному фото помістимось. 

В свої 22 Уля знала точно одне: гіркіше самообману і марних надій та ілюзій – тільки прозріння від них. Тому на все намагалась дивитись тверезими очима та з холодною головою. І з іронією, яка проросла на благодатному грунті самокопання та “самозакопування”. І, о диво, коли отруйні квіточки іронії, а подекуди й сарказму, заквітли – жити стало значно простіше і легше. 

Хто не зачарований – той не розчарується! – з таким девізом Уля йшла по життю, яке на надто радувало її дармовими успіхами. Ні, все, що мала і чого досягала було плодами її важкої ретельної праці. Тому й можливість працювати в штаті Ніка Тигра – поп-рок співака, від якого божеволіло всі і все жіночої статі в радіусі сотень кілометрів – дівчина сприйняла не як несподіваний дар, а як закономірний результат власної роботи та самоосвіти.  

Ще в Улі був важливий принцип: якщо я щось досягнула, то воно моє, і ті хто надумають заважати – будуть знесені з дороги, як вантажівкою без гальм. Бо нема чого! Тому з приводу своєї роботи вона не плекала марних надій, але й поступатись досягнутим нікому не збиралась. Тим паче, через якусь дурну анонімку. 

***

Чекаю вас в своїй новій історії. 

Приємного читання!

А ось тут можете глянути на інших богинь. Щоб це зробити – тисніть на картинку)

 

 

Оригінал статті на Букнет: Про пташенят в… голові і новинку)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Премія «Своя полиця» оголосила переможців

Книжкова премія для сучасної жанрової української літератури «Своя полиця» оголосила переможців у сімох номінаціях. Про це Читомо повідомили у мережі «Книгарня «Є», що організовує премі

«Видала громада»: Заснували платформу для друку книжок авторів-початківців

В Україні створили краудфандингову платформу, що дозволятиме авторам-початківцям друкувати дебютні книжки коштом благодійників. Про це засновники проєкту «Видала громада» повідомили в і

Оголосили номінанток премії Women in Arts-2024

Оголосили фіналісток премії Women in Arts у семи номінаціях. Про це повідомили на сайті премії.
У 2024 на здобуття премії в категорії «Література» номінували:
 

поетку, морську піхотин

Кейс BookChef: Vivat, Yakaboo не продають книжки, а КСД і «Книгарня «Є» повернули їх в асортимент

Після оприлюднення розслідування про зв’язки низки українських книжкових бізнесів з росією українські книжкові мережі відмовилися розповсюджувати книжки видавництва BookChef. Нещодавно

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"