Про пташенят в… голові і новинку)
![Про пташенят в… голові і новинку) Про пташенят в… голові і новинку)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1655721893_9704729.jpg)
Про пташенят в… голові і новинку)
Але після другої книги я дозволила своїм ідеям вити в голові гніздечка та виводити пташенят)) І тепер пишу одночасно дві книги, а третя й четверта поки підростають на вбираються в пір’ячко)
А поки запрошую познайомитись з моєю новинкою “Булочка для Рок-Зірки”
Вона у нас відноситься до тандему #Богинь_у_квадраті (Щоб подивитись книги, клікайте на тег), які з’являються на світ, дякуючи однойменному флеш-літ-мобу. Там кожна героїня – справжній скарб і удар по стереотипах))
(Щоб відкрити книгу, натисніть на арт)
Шматочок про нашу героїню:
– Ну таке щось! – Уля зіжмакала записку і влучно запустила її в корзину для сміття біля дверей. – Знайшли кого лякати! Та й приблизитись до того Тигра мені – то як приблизитись до Говерли – хіба на картинці. Ну чи з допомогою фотошопу, і то не факт що ми обидві – я і Говерла – на одному фото помістимось.
В свої 22 Уля знала точно одне: гіркіше самообману і марних надій та ілюзій – тільки прозріння від них. Тому на все намагалась дивитись тверезими очима та з холодною головою. І з іронією, яка проросла на благодатному грунті самокопання та “самозакопування”. І, о диво, коли отруйні квіточки іронії, а подекуди й сарказму, заквітли – жити стало значно простіше і легше.
Хто не зачарований – той не розчарується! – з таким девізом Уля йшла по життю, яке на надто радувало її дармовими успіхами. Ні, все, що мала і чого досягала було плодами її важкої ретельної праці. Тому й можливість працювати в штаті Ніка Тигра – поп-рок співака, від якого божеволіло всі і все жіночої статі в радіусі сотень кілометрів – дівчина сприйняла не як несподіваний дар, а як закономірний результат власної роботи та самоосвіти.
Ще в Улі був важливий принцип: якщо я щось досягнула, то воно моє, і ті хто надумають заважати – будуть знесені з дороги, як вантажівкою без гальм. Бо нема чого! Тому з приводу своєї роботи вона не плекала марних надій, але й поступатись досягнутим нікому не збиралась. Тим паче, через якусь дурну анонімку.
***
Чекаю вас в своїй новій історії.
Приємного читання!
А ось тут можете глянути на інших богинь. Щоб це зробити – тисніть на картинку)
Оригінал статті на Букнет: Про пташенят в… голові і новинку)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.