Про “Потайсвіт” =) Від члена журі

Про “Потайсвіт” =) Від члена журі

Про “Потайсвіт” =) Від члена журі

Привіт всім =)

Наразі я прочитала і проаналізувала приблизно 1/5  всіх робіт, поданих на конкурс. До речі, на конкурсі зараз аж 102 оповідання =)) Це дійсно класно, я радію, що так багато авторів вирішили написати твори на тематику української міфології. 

Сподіваюсь, вам всім було цікаво писати ці історії і всі ви дізналися щось новеньке, коли досліджували міфологію, обирали собі істоту або явище, і працювали над своїми історіями. Сподіваюсь, що ви любите ці історії. Власне, для мене всі мої твори як діти, я дуже їх люблю, думаю, я така тут не одна, правда?) 

Сім оповідань з тегом “потайсвіт” входять до топ-40 робіт у жанрі “Містика/Жахи” Два твори входять в топ-20 в “бойовому фентезі”. Є навіть твір, що посідає друге місце в жанрі “дитяча література”.

Все це каже нам про те, що тематика конкурсу припала до душі читачам, і це круто =) 

Сподіваюсь, вам було цікаво стати частиною “Потайсвіту” в якості авторів та читачів =))

 

Оригінал статті на Букнет: Про “Потайсвіт” =) Від члена журі

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Мазепинська Євангелія в Музеї книги і друкарства України

Бажання українців не просто вижити у час жорстоких випробувань – війни проти рашизму, але і жити повнокровним життям, засвідчують ті культурні події, які відбуваються у воюючій Україні сьогодні. Серед н

Письменник, колишній в’язень «Ізоляції» Асєєв здобув премію за мужність імені Діани…

Український письменник і журналіст, колишній в’язень терористів «ДНР» Станіслав Асєєв здобув премію за мужність імені Діани Ортіс.

Про це повідомив 24 травня керівник видавництва Українського науко

У росії штрафуватимуть за мапи без Криму

Держдума рф ухвалила закон про штрафи до 1 мільйона рублів або арешт до 15 діб за поширення мап, що «заперечують територіальну цілісність Росії». Про це повідомляє «Крим. Реалії», посил

У Києві розпочався фестиваль імені Романа Ратушного

У Києві розпочався фестиваль «Протасів Яр», присвячений пам’яті полеглого активіста й добровольця Романа Ратушного.
 
Подію відкрила українська письменниця Світлана Поваляєва, яка подяк

Росіяни зруйнували будинок культури, де відбувався Нью-Йоркський літературний фестиваль

Вранці 26 травня російські окупанти скинули бомбу ФАБ-250 на Нью-Йорк Донецької області. Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.
 
За його словами, внаслідок бомбардуванн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"