Про мою книгу артів “Дизайнерські роботи”
Про мою книгу артів “Дизайнерські роботи”
Те, що неможна описати словами-можна зобразити на папері. В цій книзі зібрані колекції малюнків, які передають настрой нашого повсякденного життя. Кожна з них несе в собі унікальну історію, натхненну з побаченого в реальності. Тепер ви знаєте, що можна не лише словами передати усю суть неймовірності і багатогранності цього світу, але і декоративними артами.
А це уже арт моєї горорної книги, то новий проект який поки що доробляється і далекий від завершення. Можливі плани:написати історії до даних артів. Вдохновив на це мене мій чоловік(який зараз воює в Україні за нашу неньку разом зі своєю командою “ужасних”).
Оригінал статті на Букнет: Про мою книгу артів “Дизайнерські роботи”
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.