Про кохання у вихідний день)
![Про кохання у вихідний день) Про кохання у вихідний день)](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1590434916_4745306.jpg)
Про кохання у вихідний день)
Вітаю, мої любі!
Сьогодні не буде оголошень, я прийшла до вас з рекомендацією)) Нещодавно мала чудову можливість познайомитись з колегами та їхньою творчістю, і хочу розповісти про одну дилогію, яку почала читати)) Дилогія повністю завершена, згорати від нетерпеливого очікування не доведеться)) Сподіваюсь, вам теж сподобається творчість Ірини Гранч
Знайомтесь:
Ніколи не кажи «Ніколи» (частина перша)
Ніколи не кажи «Назавжди» (частина друга)
Як часто ми чуємо фрази: «ніколи не кажи ніколи» та «протилежності притягуються»? Всі вони здаються банальними. Але чи банальні почуття, які цими фразами описуються?
Здається, між героями цієї історії немає нічого спільного. Він — мажор, фронтмен рок-гурту, брутальний красень, вкритий татуюваннями. А вона — розумна, талановита дівчинка зі скромної родини, котра усього хоче досягти сама.
Їхнє знайомство розпочинається з конфлікту і на цьому має скінчитись. Але, можливо, все не так просто…. Можливо між героями є набагато більше спільного, аніж просто схожі імена – Нік та Ніколь…
Уривок з чого все починалось:
— Відчини, відчини негайно! Псих! — волає вона. Починає бити двері ногою, звуки ударів стають голоснішими.
— З нас двох тут тільки один псих! — емоційно відповідаю я. — І він замкнений в роздягальні.
— Досить цих безглуздих жартів! — лунає голос за дверима. — Відчини!
Ага, розбігся.
— А хто сказав, що я жартую? Ти догралася, Мишка. Тепер посидь і подумай про свою поведінку.
— Я не мишка!!! — психує вона. — Виродок! Сволота! Псих! Ідіот! Козел! Ненормальний!
— Можеш кричати скільки влізе, — вже більш спокійним тоном відповідаю я. — Це була остання пара фізри на сьогодні. Тож більше ніхто сюди не прийде.
— Ненавиджу! Ненавиджу! Ти за це заплатиш!!! — верещить вона за дверима. Але мені абсолютно пофіг. Мене давно так ніхто не виводив з рівноваги.
— О, повір, я звик за все платити, — всміхаючись, натискаю на вимикач світла, розвертаюся та іду геть.
Щиро дякую за увагу! Бажаю всім гарного дня та чудового настрою!
З повагою, Ерін.
Оригінал статті на Букнет: Про кохання у вихідний день)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.