Про кохання у вихідний день)

Про кохання у вихідний день)

Про кохання у вихідний день)

Вітаю, мої любі!

Сьогодні не буде оголошень, я прийшла до вас з рекомендацією)) Нещодавно мала чудову можливість познайомитись з колегами та їхньою творчістю, і хочу розповісти про одну дилогію, яку почала читати)) Дилогія повністю завершена, згорати від нетерпеливого очікування не доведеться)) Сподіваюсь, вам теж сподобається творчість Ірини Гранч

Знайомтесь:

Ніколи не кажи «Ніколи» (частина перша)

Ніколи не кажи «Назавжди» (частина друга)

Як часто ми чуємо  фрази: «ніколи не кажи ніколи» та «протилежності притягуються»?  Всі вони здаються банальними.  Але чи банальні почуття, які цими фразами описуються?

Здається, між героями цієї історії немає нічого спільного. Він — мажор, фронтмен рок-гурту, брутальний красень, вкритий татуюваннями. А вона — розумна, талановита дівчинка зі скромної родини, котра усього хоче досягти сама. 

 Їхнє знайомство розпочинається з конфлікту і на цьому має скінчитись. Але, можливо, все не так просто…. Можливо між героями є набагато більше спільного, аніж просто схожі імена – Нік та Ніколь…  

Уривок з чого все починалось:

— Відчини, відчини негайно! Псих! — волає вона. Починає бити двері ногою, звуки ударів стають голоснішими. 

— З нас двох тут тільки один псих! — емоційно відповідаю я. — І він замкнений в роздягальні. 

— Досить цих безглуздих жартів! — лунає голос за дверима. — Відчини! 

  Ага, розбігся.

 — А хто сказав, що я жартую? Ти догралася, Мишка. Тепер посидь і подумай про свою поведінку. 

— Я не мишка!!! — психує вона. — Виродок! Сволота! Псих! Ідіот! Козел! Ненормальний!

— Можеш кричати скільки влізе, — вже більш спокійним тоном відповідаю я. — Це була остання пара фізри на сьогодні. Тож більше ніхто сюди не прийде. 

— Ненавиджу! Ненавиджу! Ти за це заплатиш!!! — верещить вона за дверима. Але мені абсолютно пофіг. Мене давно так ніхто не виводив з рівноваги.

— О, повір, я звик за все платити, — всміхаючись, натискаю на вимикач світла, розвертаюся та іду геть.

Щиро дякую за увагу! Бажаю всім гарного дня та чудового настрою!

З повагою, Ерін.

 

Оригінал статті на Букнет: Про кохання у вихідний день)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

У Бабиному Яру знаменитий художник створив символічний мурал

Художник Матвій Вайсберг завершив роботу над трьома монументальними панно з його «Дорожнього щоденника», які він малював під час війни. «Янгол ЗСУ», свічник та Тризуб, вписаний у Зірку Давида, розміщені

У школах штату Юта в США заборонили Біблію за «вульгарність і насильство»

Шкільний округ в американському штаті Юта вилучив Біблію з початкових шкіл за те, що вона містить «вульгарність і насильство». 
Це відбулося після скарги батьків на те, що в Біблії коро

Кембриджський університет відмовиться від терміна «англосакси»

Кембриджський університет вирішив відмовитися від терміна «англосакси» у своїй навчальній програмі в межах боротьби з расизмом і націоналізмом.
Відтепер на лекціях студентам пояснюють х

Одразу 2 збірки інтимної лікрики презентувала в Ужгороді Тетяна Мороляк

Усе те, що писала багато років у шухляду – нині відкрила для загалу і наче оголила душу, – каже ужгородка Тетяна Мороляк.

Мама трьох дітей та психологиня презентувала одразу дві збірки інтимної лірик

Сергій Жадан отримав відзнаку у Вельсі за музичну творчість

Сергій Жадан отримав відзнаку за музичну творчість на фестивалі Hay Festival у Вельсі. Про це він повідомив на своїй сторінці у Facebook.
«Дякую організаторам за підтримку України. Меда

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"