Про книжечки й обкладинки

Про книжечки й обкладинки

Про книжечки й обкладинки

Привітик усім))

Але потихеньку я продовжую писати, коли з’являється вільна хвилинка. Оскільки це трапляється рідко, я не виставляю поки що нічого на Букнет, бо знаю, що читачам більш цікаво, коли глави з’являються часто й регулярно (що у процесі написання зробити для мене буде дуже вадко).

До того ж, зараз я пишу дві книжечки одночасно 😉

Але крім того, я ще й обожнюю створювати обкладинки до історій (навіть якщо вони ще не написані). Деякими я вже ділилася в сторіс в інстаграмі. Тому зараз трішки зміню тему на обкладинки (. ❛ ᴗ ❛.)

А нещодавно у мене виникла цікава ідея записати процес на відео – що я і зробила))

Це обкладинка для майбутньої історії, яку я зараз почала писати. Дуже хотілося зробити для неї обкладинку.

Ось, погляньте, яке чудо у мене вийшло:

А на Ютубі можете глянути сам процес СТВОРЕННЯ ОБКЛАДИНКИ, або як звичайні фото перетворюються на обкладинку для фентезі-твору))

Запрошую до перегляду ✨

У мене вперше подібний досвід)) Але я б хотіла продовжувати створювати подібні відео й надалі.

Тому якщо вам сподобалося, буду дуже рада (*^▽^*)
Було б цікаво, якби ви запропонували теми для наступних обкладинок – і я знову зроблю відео) Можливо, потім ці обкладинки роздам бажаючим)) Навіть коли часу обмаль, я все одно знайду, коли зайнятися улюбленими справами, особливо, коли є на те натхнення (★ ω ★)

Що ж, на цьому поки що все))

Ваша Juli

Оригінал статті на Букнет: Про книжечки й обкладинки

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"