Про капучіно, Гітлера та Івана-Царевич

Про капучіно, Гітлера та Івана-Царевич

Про капучіно, Гітлера та Івана-Царевич

Так називається глава 7 моєї книги у процесі “Упс!”

Про що там у тій сьомій главі? Зара у двох словах розкажу.

Уявіть, він їй такий:

” — Я згоден побути твоїм чоловіком деякий час. Думаю, ти в цій моїй відповіді не сумнівалася. Але… ніякого інтиму і я розповім правду про нас рідним та Даші. Ну, як правду. Скажу, що це потрібно нам по роботі й скоро ми розлучимось.”

А вона йому:

   “— На рахунок інтиму можеш не хвилюватися! Брати тебе силою я не збираюся! А щодо правди про нас… Категорично, ні! Ти всім скажеш, включно зі своєю коханою Дашею, що давно мав до мене почуття, але не сподівався на взаємність. Настільки був не впевнений у своїх силах, що навіть не робив спроб відкритися у своїх почуттях. Але на вечірці я сама тобі сказала, що ти мені подобаєшся й ти вирішив не втрачати такий шанс.”

Ну, й там далі вона навтикала йому, бо хіба ж можна таке жінці казати.

Наступна, восьма глава вийде за графіком, тобто у середу 1 грудня (Господи, вже й зими дождали!Скоро свята почнуться, не встигнеш і оком моргнути. Так час біжить, страшне.)

Теплого та затишного вечора всім!

Бережіть себе та своїх близьких!

Оригінал статті на Букнет: Про капучіно, Гітлера та Івана-Царевич

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"