Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))
![Про зроблене і заплановане або Я повертаюся)) Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1633542547_682371.jpg)
Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))
Привіт усім, хто мене читає!
Узимку-навесні я за три місяці написала три повноцінних романи, після чого, мабуть, треба було взяти паузу ( бо водночас я ще й переходила на нову роботу, де теж були свої труднощі). Але, не збавляючи темпу, продовжувала працювати “на всіх фронтах”, тож цілком закономірним стало, що це позначилося на моєму самопочутті.
Тому довелося трохи “збавити обороти” і перепочити. Зробила певні висновки щодо власного “трудоголізму” і вирішила працювати більш продумано, щоб все встигати, але не відчувати вигорання.
Жовтень-листопад були для мене найскладнішими місяцями за останні кілька років, тому я не починала нічого нового ( хоча про свої обіцянки пам’ятаю) і не розморозила свою заморожену книгу.
Але зараз я вже більш-менш відновилася і фізично, і енергетично, тож можу розповісти про зроблене та заплановане на майбутнє. Так, хоч я деякий час мовчала, це не значить, що я не писала зовсім нічого))
Я завершила своє оповідання “Холодні ночі, теплі дні”, яке на якийсь час прибирала з Букнету, і незабаром викладу його знову, уже повністю ( бо багато читачів цікавляться, чим там усе закінчилося))
Попрацювала над збором матеріалів до “Лицаря і королеви”, і в найближчий час відновлю публікацію моєї наймасштабнішої історичної трилогії .
А ще активно працюю над написанням своєї першої книги у співавторстві ( вже написано досить багато, але поки ми не почнемо публікувати цей твір, вирішили потримати інтригу і нічого про нього не розповідати)) Тому найцікавіше попереду!
Зараз же хочу окреслити те, що запланувала на найближчі місяці:
Листопад-грудень:
1) Завершити “Невтолиму пристрасть”.
2) Розморозити “Лицаря і королеву”.
3) Запропонувати оповідання на конкурс “Ніч перед Різдвом”. Це буде сіквел ( продовження) мого роману “Муза”, на яке, я впевнена, багато хто з нетерпінням чекає.
Січень:
На цей місяць у мене заплановане теж довгождане продовження трилогії “Іллюзі”, а саме – роман “Світи без меж”, в якому ми зустрінемося з героями відразу кількох моїх книг, написаних у жанрі фентезі. Адже наша фантазія також без меж і вона дозволяє нам втілювати в життя найсміливіші задуми та найзаповітніші мрії.
Далі ще багато планів, але писатиму про них поступово.
У будь-якому разі, найближчим часом мене тут стане більше))
Тому дякую моїм підписникам за їхню терплячість та турботу про “заблукалого автора”, а хто ще не знайомий з моєю творчістю, приєднуйтесь, тут є що почитати, на різні смаки, для любителів найрізноманітнвіших жанрів.
До скорої зустрічі!
Ваша М.Д.
Оригінал статті на Букнет: Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.