Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))

Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))

Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))

Привіт усім, хто мене читає!

Узимку-навесні я за три місяці написала три повноцінних романи, після чого, мабуть, треба було взяти паузу ( бо водночас я ще й переходила на нову роботу, де теж були свої труднощі). Але, не збавляючи темпу, продовжувала працювати “на всіх фронтах”, тож цілком закономірним стало, що це позначилося на моєму самопочутті.

Тому довелося трохи “збавити обороти” і перепочити. Зробила певні висновки щодо власного “трудоголізму” і вирішила працювати більш продумано, щоб все встигати, але не відчувати вигорання.

Жовтень-листопад були для мене найскладнішими місяцями за останні кілька років, тому я не починала нічого нового ( хоча про свої обіцянки пам’ятаю) і не розморозила свою заморожену книгу.

Але зараз я вже більш-менш відновилася і фізично, і енергетично, тож можу розповісти про зроблене та заплановане на майбутнє. Так, хоч я деякий час мовчала, це не значить, що я не писала зовсім нічого))

Я завершила своє оповідання “Холодні ночі, теплі дні”, яке на якийсь час прибирала з Букнету, і незабаром викладу його знову, уже повністю ( бо багато читачів цікавляться, чим там усе закінчилося))

Попрацювала над збором матеріалів до “Лицаря і королеви”, і в найближчий час відновлю публікацію моєї наймасштабнішої історичної трилогії .

А ще активно працюю над написанням своєї першої книги у співавторстві ( вже написано досить багато, але поки ми не почнемо публікувати цей твір, вирішили потримати інтригу і нічого про нього не розповідати)) Тому найцікавіше попереду!

Зараз же хочу окреслити те, що запланувала на найближчі місяці:

Листопад-грудень:

1) Завершити “Невтолиму пристрасть”.

2) Розморозити “Лицаря і королеву”.

3) Запропонувати оповідання на конкурс “Ніч перед Різдвом”. Це буде сіквел ( продовження) мого роману “Муза”,  на яке, я впевнена, багато хто з нетерпінням чекає.

Січень:

На цей місяць у мене заплановане теж довгождане продовження трилогії “Іллюзі”, а саме – роман “Світи без меж”, в якому ми зустрінемося з героями відразу кількох моїх книг, написаних у жанрі фентезі. Адже наша фантазія також без меж і вона дозволяє нам втілювати в життя найсміливіші задуми та найзаповітніші мрії.

Далі ще багато планів, але писатиму про них поступово.

У будь-якому разі, найближчим часом мене тут стане більше))

Тому дякую моїм підписникам за їхню терплячість та турботу про “заблукалого автора”, а хто ще не знайомий з моєю творчістю, приєднуйтесь, тут є що почитати, на різні смаки, для любителів найрізноманітнвіших жанрів.

До скорої зустрічі!

Ваша М.Д.

Оригінал статті на Букнет: Про зроблене і заплановане або Я повертаюся))

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"