Про знижки, допомогу та людей!

Про знижки, допомогу та людей!

Про знижки, допомогу та людей!

Привіт! Стоїмо десятий день і обов’язково героїчно переможемо!!!

Знаєте, я завжди любила спостерігати за людьми, їхніми жестами, мімікою, манерою посміхатися та розмовляти. Потім я виліплюю з цих спостережень образи моїх героїв. За кілька днів до початку війни я приліпилася оком до військового, чоловік спокійно вибирав продукти в магазині, складав їх у кошик. Навіть замилувалась, бо від нього виходила така впевненість і добра сила, такі розумні очі і лагідна посмішка. Сподіваюсь, бог збереже тебе, солдате.

Зараз я теж спостерігаю, але здебільшого за поведінкою друзів, родичів, знайомих або чужих мені людей в мережі та в реальності, і на деяких я тепер дивлюсь вже зовсім іншими очима, на когось із захватом, на когось із розпачем. Наприклад, моя двоюрідна сестра, яка мешкає в Варшаві за ці десять днів жодного разу не написала і не спитала, як у мене справи. А от моя мама, яка раніше не вміла казати нам, рідним дітям, що вона нас любить, тепер телефонує кожного дня, плаче і каже «сонечко, я тебе дуже люблю». Зігріваюся та надихаюся коментарями моїх читачів, які відгукуються з різних куточків нашої країни. Дякую вам, любі. Я роблю висновки, видаляю з друзів колишніх знайомих, авторів українців, які продовжують писати для орків, вважаючи їх хорошими, але трішечки пришибленими. Коли мені такі «хороші» почали писати, що все це ми українці заслужили бо «не нужно было выделываться» – у мене серце стало. Не пробачу. В Біблії написано, що треба вміти пробачати, але, на мою думку, для окупантів навіть в Біблії повинно бути виключення. Слава Україні!

Оригінал статті на Букнет: Про знижки, допомогу та людей!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Одесі створили мапу об’єктів культурної спадщини, пошкоджених унаслідок ворожих атак

В Одесі розробили мапу, на яку нанесені постраждалі через обстріли об’єкти культурної спадщини з охоронної зони ЮНЕСКО.

Про це повідомляє Одеська міськрада, передає Укрінформ.

Курков: Там, де говорять про війну з Україною, має бути наш голос

Український письменник Андрій Курков пояснив, чому погодився на розмову подію «Нотатки про вторгнення: Маша Гессен та Андрій Курков у розмові про війну Росії в Україні, що триває» у меж

Оголосили короткий список Букерівської премії-2023

Букерівська премія оголосила короткий список творів, що претендують на нагороду у 2023 році. Про це повідомили на сайті премії.
До шортлиста увійшли:
 

Study for Obedience («Навчання с

У Львові стартував тиждень скульптури

У Львові стартував Львівський тиждень скульптури «Старе і Нове/Нове і Старе», під час якого планують показати більше 300 скульптур, об’єктів та інсталяцій.

Про це повідомляє

В Україні дозволили писати з малої літери топоніми «росія» і «москва»

В Україні написання слів «росія», «москва» тощо офіційно дозволили писати з малої букви у неофіційних текстах. Про це повідомили у Національній комісії зі стандартів державної мови.
З м

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"