Про вигорання

Про вигорання
Млосне відчуття, коли не хочеш писати, певно знайоме усім. І це не той випадок, коли просто накочує прокрастнація, як от зараз у мене – замість того, щоб писати проди, я пю каву, нудюсь і пишу блог. Ні. То зовсім інше відчуття. Коли в голові пустеля, а все написане раніше задється такою фігнею, що навіть відкривати соромно.
Шибайголова, що на той час був в процесі теж провис. Я знала цю історію, але писати її не могла. Не зважаючи на те, що книга за своєю глибиною лідирує серд моїх улюблених.
Тоді ж зявився Стокгольмський синдром який зараз просто висить заморожений, чекаючи свого часу. Книга ця була розпочата саме з метою вийти з кризи. Я цілком погоджуююсь з думкою, що коли писати не можеш, а натхнення немає зовсім, то найкращий вихід – все одно писати. Писати хоч щось. Хоч по сторінці в день, розкачуючи свою музу. Інакше можна увійти в піке з якого потім будеш виходити дуже довго.
Але справжніми ліками для мене стали співавторка Леся Найденко і наша робота Спіймати шахрая.
Легка, невимушена історія двох аферистів, що намагались перехитрувати одне одного просто вдихнула нове життя в мою творчість. Мій пегас розправи крила, і я повернулась в звичний ритм роботи над творами.
Запрошую почитати смішну історію, можливо і для когось іншого вона стане способом відшукати своє натхнення.
Анотація до книги “Спіймати шахрая”
“Щоб спіймати шахрая, Александера Бенна, треба спеціальні знання та навички”, – подумали в поліції. І запросили до співпраці місцеву аферистку Русю, що залізною рукою тримає в покорі місцевих гопників. Самій Русі особливого вибору не залишили – або тюрма, або співпраця з копами. Тож все про що мріє дівчина – обчистити Алекса Бенна, щоб відігратися на ньому за свою ганьбу.
Алекс вважає, що Руся багата,ласий шматочок для нього, і використовує свої кращі прийоми зваблення, в розрахунку непогано заробити. Хто кого переграє? А якщо в справу втрутиться кохання?
Ну і нагадую, що з наступного тижня всіх чекає нова історія про школу відьом в співпраці з Марі Карімей, а також до кінця жовтня буде викладено історію до Геловіну. Теж в співавторстві. Вже з іншою талановитою авторкою. Але хто це буде поки – інтрига.
Оригінал статті на Букнет: Про вигорання
Блог
Карандєєв: Бібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнєБібліотека – це простір, де поєднуються минуле, сучасне і майбутнє, заявляє т.в.о. міністра культури та інформаційної політики України Ростислав Карандєєв.
Як передає Укрінформ з посиланням на Мініст
У селах України працює лише дві книгарні – УІКПереважна більшість книгарень в Україні зосереджена в обласних центрах та великих містах. Про це йдеться в переліку, укладеному Українським інститутом книги.
Загалом у перелікові станом
Львівський обласний осередок об’єднання «Українська спілка інвалідів – УСІ» завершує культурно-мистецький проєкт «Подолати минуле. Україна в подіях та особистостях», у межах якого шрифт
Незламні бібліотеки і синергія перемоги: як святкують День бібліотек в умовах війни30 вересня в Україні традиційно відзначають День бібліотек. Щороку бібліотекарі вигадують нові формати святкувань. 2019 року Українська бібліотечна асоціація разом з Українським інститу
Наталя Талалай. Мій ПамукЗа даними турецького видавництва «Yapı Kredi Yayınları», де виходять друком твори Орхана Памука, станом на 2021 рік Памук написав двадцять три книжки і отримав безліч міжнародних літературних премій —
Перейти до блогу
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.