Про авторство

Про авторство

Про авторство

Ви помічали, наскільки важко бути автором у наші часи? Якщо раніше було достатньо написати оповідь і носити її по видавництвам, то зараз…Автор має мати що найменше скіл бога. Для того, щоб чогось досягти, він має:

Так, саме великі, бо раніше був попит на новели, які друкувались в газетах. Зараз без книги на 300.000 знаків тобі немає чого робити у платному світі. І це не лише про Букнет. Це загальна тенденція.

2. Має добре заробляти гроші в реальності. 

Бо на одні продажі з книг не проживеш. До них ще дожити треба.

3. Має сам бути гарним редактором. 

Тобто знати як краще написати, грамотно оформити, забрати всі косяки. На платного редактора треба знову ж таки гроші, а це пункт 2.

4. Має дружити з графічними редакторами, типу Канва, Піксарт.

Бо без реками нікуди. І обкладинку треба теж гарну. А чужі кавери платні (п.2) і не факт що зроблять те, що ти хочеш. А на кожен банер грошей не напасешся.

5. Має розбиратись в рекламі.

Бо без неї нікуди. Реально нікуди.

6. Має розбиратись у десятках професій, бо всі герої хочеш чи ні, працюють і в них свої тонкості. Треба постійно гуглити ньюанси, вчитися і ще раз вчитися побічним спеціальностям. 

7. Має бути актором та психологом

Ще й як. Автор за одну книгу перезувається у десятки героїв зі своїми почуттями та думками.

 

Загалом, автор має бути реально богом в якомусь сенсі. І це важко. Справді важко. 

Доречі, половина “Відьминої служби підтримки” написана. Скоро прода. 

Оригінал статті на Букнет: Про авторство

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Євген Нищук: На Шевченківський комітет тиснула команда одного з номінованих фільмів

За словами голови Шевченківського комітету Євгена Нищука, команда стрічки «Тарас. Повернення тиснула на членів Шевченківського комітету після того, коли не пройшла у наступний тур відбо

Лондонський ярмарок назвав лавреата-2024, що зробив визначний внесок у розвиток світового книговидання

Лондонський книжковий ярмарок нагородив Янга Сука Чі, голову Асоціації американських видавців (AAP), премією «За життєві досягнення». Про це Читомо повідомили представники ярмарку.
Нара

Не журися в Корениці!

Малі біженці від війни, які знайшли притулок у Хорватії, отримали в подарунок від автора веселі книжки

Діти скрізь залишаються дітьми. І в Хорватії також. Тому під час перерви гамір у тамтешній школі

Бізнес-література від українських авторів: що нового у сегменті?

За роки незалежності бізнес-література мала стабільну аудиторію в Україні, щоправда, це були виключно перекладні видання і майже повністю експортовані з росії книжки. Неодноразові диску

Книжку Станіслава Асєєва про російський коцтабір в Донецьку видадуть в Ефіопії

Книжку Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» видадуть в Ефіопії амхарською мовою. Про це він повідомив на своїй сторінці у соцмережі X.
Це буде 12 мова, на яку пер

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"