Про авторство

Про авторство

Про авторство

Ви помічали, наскільки важко бути автором у наші часи? Якщо раніше було достатньо написати оповідь і носити її по видавництвам, то зараз…Автор має мати що найменше скіл бога. Для того, щоб чогось досягти, він має:

Так, саме великі, бо раніше був попит на новели, які друкувались в газетах. Зараз без книги на 300.000 знаків тобі немає чого робити у платному світі. І це не лише про Букнет. Це загальна тенденція.

2. Має добре заробляти гроші в реальності. 

Бо на одні продажі з книг не проживеш. До них ще дожити треба.

3. Має сам бути гарним редактором. 

Тобто знати як краще написати, грамотно оформити, забрати всі косяки. На платного редактора треба знову ж таки гроші, а це пункт 2.

4. Має дружити з графічними редакторами, типу Канва, Піксарт.

Бо без реками нікуди. І обкладинку треба теж гарну. А чужі кавери платні (п.2) і не факт що зроблять те, що ти хочеш. А на кожен банер грошей не напасешся.

5. Має розбиратись в рекламі.

Бо без неї нікуди. Реально нікуди.

6. Має розбиратись у десятках професій, бо всі герої хочеш чи ні, працюють і в них свої тонкості. Треба постійно гуглити ньюанси, вчитися і ще раз вчитися побічним спеціальностям. 

7. Має бути актором та психологом

Ще й як. Автор за одну книгу перезувається у десятки героїв зі своїми почуттями та думками.

 

Загалом, автор має бути реально богом в якомусь сенсі. І це важко. Справді важко. 

Доречі, половина “Відьминої служби підтримки” написана. Скоро прода. 

Оригінал статті на Букнет: Про авторство

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Трохи пояснень до нової глави Стихійного лиха

У новій главі Стихійного лиха я намагалась хоч коротенько, та пояснювати: хто є хто, але, здається, ясніше не стало) Тому, вирішила у блозі розповісти більш розширено.

Почну з самої назви Льйосальвхейм. Його ще називають

Його шаленство!!! Знижка!!!

Мої любі, сьогодні діє знижка на мою історію: 

Його шаленство

– Скасуй своє весілля. Коли твій наречений звалить з країни обговоримо, як саме я розв’яжу твоє питання.
Зведений брат криво посміхається і наближається

Українські письменники-воїни долучаться до BookForum 2022 у Львові

Українські культурні діячі, які з перших днів повномасштабного вторгнення рф боронять Україну, долучаться до 29-го Львівського BookForum.

Про це повідомляє пресслужба Львівської міськради, передає Ук

Привітики :)

Всім привіт! 

Я зовсім новенька авторка і рада доєднатися до чудового ком’юніті авторів! Довго хвилювалася, думала над тим, чи варто публікувати щось своє, проте все ж таки наважилася, тому запрошую всіх до свого

Повернення)

Всім привіт) Мабуть, ні для кого не секрет, що зараз складно видобути трішки часу та на будь-що. От і я не виняток та як завжди, зникаю з платформи на кілька місяців. Збиралася повернутися у листопаді з величеньким романом,

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"