Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Спільний книжковий проєкт видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ переміг у щорічному міжнародному конкурсі «AMBA & BGA Excellence Awards». Про це Читомо повідомило видавництво BookChef.

 

Перемогу BookChef та МІМ (Міжнародного інституту менеджменту) здобули в номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)» для організацій, що застосовують інноваційні підходи до стратегічного партнерства. 

 

Разом вони видали низку світових науково-популярних видань в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Це українськомовні переклади бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. 

 

«Ми надзвичайно горді нашою співпрацею з бізнес-школою МІМ і тим, що наш проєкт високо оцінили у світі. Такі колаборації завжди вигідні не лише для учасників. Завдяки таким проєктам читачі отримують більше сучасних якісних книжок, а Україна посилює свій статус надійного й інноваційного партнера у світі», — розповіла керівниця BookChef  Катерина Дем’янчук.

 

«Ми пишаємося цією перемогою. Адже наша співпраця с видавництвом BookChef — це інтелектуальне партнерство, в результаті якого ми приносимо в Україну міжнародний порядок денний та найкращі світові тренди. Таким чином, українські бізнесмени отримують доступ до найбільш затребуваної бізнес-літератури та навіть можуть особисто зустрітися з деякими авторами в рамках зустрічей, занять та заходів Бізнес-школи МІМ. Це довготривала співпраця, і у нас є багато планів на майбутнє. Наразі ми чекаємо на вихід ще двох книг із серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує», — зазначила Президентка МІМ Ірина Тихомирова.

 

Як відомо, що співпраця видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ триває з 2017 року.

 

Організатором заходу була міжнародна організація АМВА (Association of MBAs), яка існує понад півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл.  

 

Нагадаємо, минулого року в Україні заснували премію KBU AWARDS, яка відзначатиме бізнес-літературу, а Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців.

 

Оригінал статті на Suspilne: Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців

Всеукраїнський рейтинг «Книжка року-2023» оголосив переможців конкурсу. Про це повідомили на сайті Буквоїд.
У конкурсі за всіма категоріями (7 номінацій по 2-4 підномінації в кожній) оц

Відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець і громадський діяч Петро Кононенко

Національна спілка письменників України з глибоким сумом повідомляє, що 28 лютого після важкої хвороби відійшов у засвіти відомий науковець-українознавець, громадський діяч, доктор філологічних наук, пр

Літературна премія Європейського Союзу оголосила номінантів

Оголосили номінантів літературної премії Європейського Союзу 2024 року (European Union Prize for Literature, EUPL). Про це повідомляють на сайті EUPL.
До журі цього року увійшов українс

Відомі фіналісти міжнародної премії з арабської художньої літератури

Міжнародна премія з арабської художньої літератури 2024 (IPAF) визначила короткий список фіналістів. Про це повідомляється на сайті премії.
До короткого списку потрапили 6 книжок:
 

«С

В Канаді презентували книжку “Листи з України”, підготовану відомою журналісткою Le Devoir

Цієї середи, 28 листопада, в Монреалі представили книжку «Листи з України» (фр.« Lettres d’Ukraine »), ініційовану та укладену Маґдалін Бутро (Magdaline Boutros), журналісткою-міжнародн

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"