Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Спільний книжковий проєкт видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ переміг у щорічному міжнародному конкурсі «AMBA & BGA Excellence Awards». Про це Читомо повідомило видавництво BookChef.

 

Перемогу BookChef та МІМ (Міжнародного інституту менеджменту) здобули в номінації «Best Business School Partnership 2022 in association with Wharton Research Data Services (WRDS)» для організацій, що застосовують інноваційні підходи до стратегічного партнерства. 

 

Разом вони видали низку світових науково-популярних видань в серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує». Це українськомовні переклади бестселерів за версією New York Times, Financial Times та інших авторитетних рейтингів, які визначають кращі бізнес-видання у світі. 

 

«Ми надзвичайно горді нашою співпрацею з бізнес-школою МІМ і тим, що наш проєкт високо оцінили у світі. Такі колаборації завжди вигідні не лише для учасників. Завдяки таким проєктам читачі отримують більше сучасних якісних книжок, а Україна посилює свій статус надійного й інноваційного партнера у світі», — розповіла керівниця BookChef  Катерина Дем’янчук.

 

«Ми пишаємося цією перемогою. Адже наша співпраця с видавництвом BookChef — це інтелектуальне партнерство, в результаті якого ми приносимо в Україну міжнародний порядок денний та найкращі світові тренди. Таким чином, українські бізнесмени отримують доступ до найбільш затребуваної бізнес-літератури та навіть можуть особисто зустрітися з деякими авторами в рамках зустрічей, занять та заходів Бізнес-школи МІМ. Це довготривала співпраця, і у нас є багато планів на майбутнє. Наразі ми чекаємо на вихід ще двох книг із серії «Бізнес-школа МІМ рекомендує», — зазначила Президентка МІМ Ірина Тихомирова.

 

Як відомо, що співпраця видавництва BookChef та бізнес-школи МІМ триває з 2017 року.

 

Організатором заходу була міжнародна організація АМВА (Association of MBAs), яка існує понад півсторіччя, і займається акредитацією бізнес-шкіл.  

 

Нагадаємо, минулого року в Україні заснували премію KBU AWARDS, яка відзначатиме бізнес-літературу, а Vivat і Наш Формат отримали премію Спілки українських підприємців.

 

Оригінал статті на Suspilne: Проєкт українського видавництва та бізнес-школи отримав відзнаку в Лондоні за інноваційність

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Добрі поради від Всесвіту.

Добрий вечір, мої любі!

 Слава Україні дорогі читачі й колеги

Вітаю усіх, Сьогодні я виклала ще один розділ книги

Покликання або Добрі Поради від Всесвіту 

 і на який ви чекали. Трішки смакоти у блозі для тих

86% діячів культури очікують збільшення популярності української культури у світі

72% українських культурних діячів передбачають збільшення патріотичного ухилу в культурі всередині країни внаслідок повномасштабної російсько-української війни. Про це свідчать результа

«Гра на вибування»: презентація книги відомого письменника у Чернівцях зібрала повну…

У Чернівцях 12 травня відбулася презентація книги «Гра на вибування» відомого публіциста, перекладача, письменника та критика Олександра Бойченка.

Захід зібрав повну залу Літературного целанівського

Моє Ца прогресивні домогосподарки

Пишуть багато про цільову аудиторію. Мені хочеться бачити такою прогресивних домогосподарок. Не тих, що посудомийки, а ті що люблять свого чоловіка усією душею. Знають, як йому важко приходиться на роботі й у захисті батьківщини.

Остання знижка на передплату Грішна

Любі мої, історія Вара і Єви в книжці “Грішна” доходить до свого завершення. Через днів п’ять буде фінал, тому продаж на деякий час (редегування) зупиниться. 

Не пропустить можливість купити зараз по заниженній

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"