Прошу прочитати.
![Прошу прочитати. Прошу прочитати.](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1637246431_3616021.jpg)
Прошу прочитати.
Друзі, сьогодні на мою історію 18+ діє знижка!!!
Я навіть уявити не могла, що той зухвалий тип, якого я затопила, виявиться моїм викладачем. І те, що він захоче мене покарати, за те що я зробила. І не просто покарати, а ще й провчити. От тільки він навіть подумати не міг, чим закінчиться наше протистояння одне з одним. Адже я не з тих, кого можна загнати у куток. Я вмію не лише показувати зубки, а й кусатися.
– Або ти зараз же відповідаєш, або мені доведеться тебе покарати! – Викладач підходить ближче.
– Покарати? Яким це чином? Не поставите іспит? – Ну а як ще він може це зробити?
– Не вгадала, – його очі темніють.
– Знову ваші ці перебільшення і заумні фразочки …
– Зараз сама все побачиш.
Оригінал статті на Букнет: Прошу прочитати.
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.