Прошу поділитися думками
![Прошу поділитися думками Прошу поділитися думками](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1608287975_7248765.jpg)
Прошу поділитися думками
Люди… Караул)))
Поділіться, пліз, своїми думками.
Невже муза мене полишила(((( Вперше моя анотація викликала в мене труднощі… то капець(
Різні характери. Різні долі.
Навряд чи колись вони знайшли б спільну мову.
Він — непідкорений, зухвалий та непередбачуваний.
Вона ж, сором’язлива та мінлива в своїх вчинках .
Що спільного може бути у цих двох?…
Танець вирішив все за них, поєднав для втілення потаємних бажань.
Конкурс вимагає створення художнього образу чи не перетвориться він в кохання?
Дякую за ваші думки!
Оригінал статті на Букнет: Прошу поділитися думками
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.