Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Один з амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24 Тімоті Снайдер разом з чотирма колегами-професорами з різних університетів проводить збір коштів на систему ідентифікації повітряних цілей для допомоги Повітряним силам ЗСУ.

До збору долучилися професори Френсіс Фукуяма зі Стенфордського університету, Рорі Фіннін з Кембриджу, Тімоті Ґартон Еш з Оксфорду, а також Сергій Плохій з Гарварду.

 

Кожен професор записав відеозвернення, в якому закликав приєднатися до збору.

 



 

«Росія безперервно запускає сотні безпілотників і ракет по цілях в Україні, щоб позбавити українців доступу до базових життєвих потреб, як-от електроенергія, вода й тепло. Зараз ми можемо допомогти захистити критичну інфраструктуру України», — наголошує філософ, політолог, професор Стенфордського університету та амбасадор UNITED24 Френсіс Фукуяма.

 

«Система сенсорів «Безпечне небо» допоможе захистити багатьох мирних українців протягом дуже суворої прийдешньої зими, зберігши для них тепло і світло. Будь ласка, зайдіть на сайт UNITED24 і зробіть внесок. Багато українців будуть вам вдячні», — закликає історик, професор Оксфордського університету, один зі ста найвпливовіших людей світу у 2005 році за версією TIME Тімоті Ґартон Еш.

 

«Система “Безпечне небо” може допомогти захистити українські міста й села від терористичних атак Російської Федерації під час цієї найжахливішої та найжорстокішої війни з 1945 року. З моменту завершення Другої світової», — зауважує історик, професор кафедри української історії в Гарвардському університеті Сергій Плохій.

 

«Важко зрозуміти, як можна привнести трохи миру та безпеки в наш світ. Саме тому важливо пам’ятати, що підтримка вільних людей України саме тоді, як вони захищаються від російської агресії, є ключовим способом зробити це. Російські агресори давно зробили ставку на те, що у нас здадуть нерви. Вони зробили ставку на те, що ми відмовимося від наших принципів заради короткострокових компромісів. Насправді це принесе Європі лише війну та страждання в майбутньому. Об’єднаймося, щоб показати їм, наскільки вони помиляються щодо нас. Об’єднаймося, щоб показати їм, як мало вони знають про наші рішучість та стійкість», — говорить україніст і літературознавець, професор Кембриджського університету Рорі Фіннін.

 

Система «Безпечне небо» — це українська розробка, що здатна виявляти повітряні цілі, навіть ті, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система також передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Під час випробувань в 11 регіонах України «Безпечне небо» довела свою ефективність як проти крилатих ракет, так і проти БПЛА Shahed 136: виявила 100% повітряних загроз. Для ефективного захисту України потрібно 12 500 сенсорів.

 

Приєднатися до збору через UNITED24 можна за посиланням.

 

Як повідомлялося, Тімоті Снайдер додав розділи про російсько-українську війну до своєї книжки про уроки XX ст.

 

 

Зображення: UNITED24

Оригінал статті на Suspilne: Професори провідних ВНЗ світу збирають на систему «Безпечне небо» для України

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна Камиша

Маркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн

У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й Ушкалова

У Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:

 вул. Гр

У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою

19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома

Завдяки проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати 20 тисяч книжок

У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих

У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину Левченко

Журналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"