Протистояння характерів у книгах авторів Букнету

Протистояння характерів у книгах авторів Букнету

Протистояння характерів у книгах авторів Букнету

Добрий день, любі друзі!

Однією з власних книг, яку я безмежно обожнюю, є книга «Коханець нареченої». В ній можна знайти алгоритм дій, як приборкати та викликати інтерес одного з завидних холостяків. Тож запрошую пройти з героїнею нелегкий шлях до власного щастя.

Як би ви почувалися, коли під час весільної церемонії з коханим в церкві, шафер раптом заявив, що перебував з вами в стосунках? Можливо, спробували виправдатися, накинулися на нього, щоб змусити зізнатися в брехні або розплакалися?

Кайлі Волш просто поїхала з міста після того, як наречений відмінив весілля та викреслив її зі свого життя. І повернулася вже через п’ять років, щоб помститися за зневагу, осуд та сором. А от чи вдасться дівчині досягти бажаного чи доля має свої плани стосовно неї, то можете прочитати в моєму романі «Коханець нареченої».

Кілька слів про цікаві книги, в яких захоплюєшся протистоянням героїв.

Кожна історія в них неординарна, повчальна, цікава, таємнича. Кожен читач знайде сюжет, який захопить з перших глав. 

Вибухові характери, холодний розум, спекотні зустрічі та протистояння очікує читачів в шаленій історії “Безжальна спокуса” Анни Харламової.

Оскільки закохатися в боса з домінантним характером, – це протистояння кожного дня. Неймовірні зустрічі, шалені емоції – ось, що отримує Олівія від кожної появи боса в своєму кабінеті. Але, як тільки Деміан залишає кабінет, його характер бажає кращого. Таємниці, накази та всі запитання без пояснень. Чи можна протистояти безжальній спокусі Деміана Смоука? Чи можна протистояти тому, кого ти дико бажаєш?

Якщо твоя відповідь «ні», тоді готуйся до солодкої боротьби!

 

Страх, безвихідь, цікавість, різниця у віці, протистояння на межі можна зустріти в неймовірній історії «Продана Лукавому» Стефанії Лін.

Її віддали чоловіку, якого усі боялися, а жорстокість йшла попереду нього… Чутки назвали його “Синьою бородою”, як у славнозвісній казці. Дівчата Лукавого зникали після стосунків з ним…

Але варто було Агаті опинитися у його руках й пізнати Лукавого ближче, почати з ним гру, як вона зрозуміла – все не те, чим здається…

Спробуй разом з героїнею розплутати клубок таємничості…

 

Кожна родина має свої таємниці за зачиненими дверима сімейного будиночку. А якщо ваш шлюб – це фікція, то грати ролі ще складніше. Якщо цікавить притирання характерів, то запрошую до читання «Ілюзія шлюбу» Юліанни Бойлук.  

Феліксу необхідна дружина, адже його майбутній бізнес-партнер працює лише з сімейними. Однак, надягати ярмо одруженого чоловік не збирається. Йому легше запропонувати гідній жінці взаємовигідний фіктивний шлюб. Віті потрібні гроші на лікування брата. Втім, вона не “попелюшка”. Це самодостатня розумна кар’єристка, яка звикла управляти своїм життям. Два сильних характери, два лідери в одному будинку. Хто переможе в їх протистоянню, тим паче якщо втрутяться почуття?

 

Ще одним вибуховим романом про «сімейну ідилію» є історія «Самодур бажає нащадків» Анни Пахомової.

Головний герой не рахується ні з чиєю думкою, а головна героїня Віка – феміністка. Здавалося, що їх  не мало ні що поєднати. І дитину від самодура Віка не збирається народжувати. Просто хоче протриматись до фіналу кастингу і не прибити замовника.

Мораль: Не легко вжитися двом людям з різними характерами.

Висновок: Вчіться приймати людину такою, яка вона є та знаходити шляхи для спільного існування.

 

Вічна проблема – кохання чи гроші та статки. Та автору Ліні Алекс вдалося психологічно тонко все поєднати в романі «Колір бажання чорний».  

Чи можна пробачити коханій, якщо вона проміняла тебе на гроші? Чи можна забути помилки минулого, коли по ваших слідах йде смерть? Це історія про протистояння сильних людей, які попри непереборні непорозуміння пробують знайти шлях один до одного. А ось чи вдасться їм це – читайте в романі.

 

Справжнє протистояння між Яром, переможцем, який виграв дівчину в карти, але ще з першої зустрічі програв їй своє серце, і Ромою, програвшим ту саму дівчину. Рома дізнається, що Яр не розказав  Діні про те, що він її виграв і крім того, навіть викликав в неї теплі почуття. З якими перепитіями зустрінуться ці троє далі, дізнавайтесь в романі «Він тебе програв. Ти тепер моя» Холод Влади та Мар’яни Долі!

Запрошую до читання! Ваша Ксенія Чейз! 

Оригінал статті на Букнет: Протистояння характерів у книгах авторів Букнету

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Гра, що затьмарює реальність

Гра “Світ Ельзар”  – це світ, сповнений неймовірних пригод. Він приманює фарбами, монстрами, новими знайомствами. Історії, що він розповідає, переплітаються між собою, даруючи невпинний потік емоцій. А ознайомитися

Культурне медіа Your Art скорочує діяльність через брак фінансування

Медіапроєкт про українське мистецтво Your Art надалі функціонуватиме тільки в режимі новинного медіа. Про це редакторки Анастасія Калита та Аміна Ахмед повідомили в інстаграмі. 
«У трав

У Гельсінкі за п’ять хвилин демонтували радянський пам’ятник

8 серпня у столиці Фінляндії демонтували пам’ятник «Мир у всьому світі», подарований Радянським Союзом у 1989 році, повідомляє «Громадське» з посиланням на фінське видання «Yle«.

Пам’ятник зранку пер

Потрібна допомога

Мені потрібно перевести книгу на іноземну мову. Хтось із авторів стикався з цим? Якщо так, дайте пораду до кого можна звернутися.

лірика для книги

Щоб збагатити свою книгу і передати правильний настрій героя в той момент, я експериментую з лірикою. 

Тут я стикнулась з проблемою- знайти відповідну поезію.

Нажаль, це зробити доволі важко, адже інтернет пропонує

Перейти до блогу

Нові автори

Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Перейти до "Нові автори"