Протистояння з першого погляду

Протистояння з першого погляду

Протистояння з першого погляду

Доброго вечора шановні читачі:)

Буває кохання з першого погляду, а буває й протистояння. Герой готовий вивести героїню на чисту воду, адже впевнений, що блонда щось приховує. Проте героїня не пасе задніх…

Про все це і навіть більше можна прочитати в детективній історії від 

Олени Блашкун

До речі історія майже завершена.

Смачний шматочок:

– Щось загубила? Вероніка здригнулася і мимоволі відступила до краю даху.

– Що ти тут робиш? – очі дівчини тут же звузилися, з підозрою глянувши на порушника її самотності. Вона навряд чи помітила, що перейшла на «ти», хоча весь вечір наполегливо зверталася до нього на «ви».

– Слідкую за тобою. Шукаю будь-яку можливість, щоб залишитися наодинці, скористатися твоєю безпорадністю і вдосталь насолодитися помстою за вчорашнє приниження, – з кожним словом Громов підходив на крок ближче, а в кінці зовсім взяв завмерлу від подиву дівчину за підборіддя, примушуючи її поглянути йому в очі.

– Прибери. Свої. Руки. – жорстко сказала дівчина, не розуміючи, жартує він чи говорить серйозно.

– Або що? – він схилився над нею, і на губах заграла нахабна посмішка. – закричиш? … Не варто – не у твоїх інтересах зараз сперечатися зі мною. Ми ж обидва не хочемо, щоб мій дід дізнався про те, що трапилося, чи не так?

– Говори за себе. Мені є що йому сказати, повір. А тепер прибери руки! Я не маю наміру повторювати це втретє!

Громов зауважив, як дівчина злегка відставила ногу назад, але щось йому підказувала, що це був скоріше розмах, ніж відступ. І певним частинам його тіла навряд чи хотілося зустрітися з гострим коліном. Хмикнувши, він відступив, відпускаючи її підборіддя.

– Отже, націлилася на братика? А чому ж відразу не на діда? Повір, він риба значно більша. Тим паче, що ви, як я подивлюся, вже змогли знайти спільну мову. Хоча … ти, напевно, не звикла настільки відверто продавати себе, так?

– А ти, напевно, не звик, щоб тебе відверто посилали, так? Ну нічого, я можу бути першою, мені не складно!

– Тихо, маленька. Твоя лялькова зовнішність абсолютно не відповідає таким грубим промовам! – посміхнувся Алекс, піднімаючи руки вгору, ніби здаючись, і продовжив:

– Я всього лише хотів сказати, що не збираюся скаржитися на тебе дідові, якщо ти погодишся і мені якось приділити увагу. Знаєш, ти саме в моєму смаку, – він зробив крок вперед, маючи намір обійняти Вероніку, але та боляче вдарила його по руках і відступила.

– Та пішов ти зі своїми пропозиціями та смаками! Говори кому і що хочеш, а до мене руки не тягни! –

А не боїшся, що можуть бути проблеми?

– Зі своїми проблемами я звикла сама розбиратися, то ж не переживай. А ось якщо ще раз порівняєш мене з повією …

– Гаразд, заспокойся – не потрібна ти мені, і розповідати нічого я не стану. Але зважай – я таких, як ти, бачив сотні, якщо не тисячі. Тому чудово знаю, чого ти вештаєшся поруч з моїм братом. І мені це не подобається. Нехай у нас не найближчі стосунки, але морочити йому голову я не дам.

– Чи не пізно схаменувся? – дівчина схрестила руки на грудях і з викликом глянула на чоловіка. – Сергій вже достатньо дорослий, щоб самому вирішувати, що йому робити.

– А ось з цим я можу посперечатися. Те, що він вирішує, кого тягнути в ліжко, не означає зовсім нічого. А розраховувати на щось більше я тобі не раджу – обламаєшся.

– Та як ти … – дівчина тільки відкривала рот, не знаючи, що сказати йому у відповідь, хоча було видно, що Ніка буквально задихається від німої люті.

– Побережи сили, крихітко, вони тобі ще знадобляться. Я говорив серйозно, то ж можеш навіть не сподіватися на те, що він одружиться з тобою.

ЧИТАТИ ТУТ

Зустрінемося на сторінках книги

Ваша Каміла

 

Оригінал статті на Букнет: Протистояння з першого погляду

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Остання знижка в передплаті!

Добрий день!

Сьогодні з гарною новиною – впродовж дня буде діяти знижка в 15% на книгу “Кохання тут зайве”. Остання знижка в передплаті, тому… для усіх, хто мав намір прочитати, чудова можливість придбати книгу

Українська мрія — вийде нова марка від Укрпошти

28 червня Укрпошта вводить в обіг нову поштову марку «Українська мрія». Про це повідомив генеральний директор Укрпошти Ігор Смілянський в Telegram. 
Загальний тираж марки 3 млн. Її можн

У Баку обговорюють український та азербайджанський літературні процеси

В Азербайджанському Інституті теології під час заходу «Репрезентація азербайджанських цінностей в українських перекладах азербайджанської літератури» обговорили дослідження українсько-а

Тимофій Гаврилів. Чорний червень

сонмені снилися килимові бомбування росіїкраїни що смерть і розруху навколо сіємені снилося як росіяни плакали і благалищо вони не винні що вони не хотіли вони не зналия запитав хто ж тоді вдирався до

Нові обкладинки…

Шрифт, стиль, колір можна замінити за бажанням. 

1. Вільна. Ціна 40 грн

2. Вільна. Ціна 40 грн

3. Вільна. Ціна 20 грн

4. Вільна. Ціна 30 грн

5. Вільна + арт в подарунок. Ціна 30 грн

6. Вільна. Ціна 30 грн

Перейти до блогу

Нові автори

Софія Заяць

Мій роман піднімає декілька тем: 1 Тема сексуальних домагань , через чоловіків і призму винуватий сам. 2 Ціна людського життя. 3 Тема технологій за якими люди не бачать людей. В мому фентезі є 4 основних легенди які формують його кістяк. 1 Мору (малі деталі є в Арці Істина ангела , один з найулюбленіших персонажів бо […]

Тоня Твіст

м. Київ Письменниця, перекладачка, авторка освітніх програм в «Lucky Academy». Пише для дітей та дорослих. Також пише детективи. Випускниця літературних шкіл, курсів та академії детектива. Публікується під псевдонімом в різних літературних журналах та збірниках. Лавреатка та фіналістка багатьох літературних конкурсів, серед яких: міжнародний літературний конкурсу до Дня Студента, (Канів, 2019); міжнародний літературний конкурс «Коли наблизитися…» […]

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Перейти до "Нові автори"