Промокод!
![Промокод! Промокод!](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1611230899_2841678.jpg)
Промокод!
Доброго усім ранку!
Переможця оберу завтра зранку за допомогою генератора випадкових чисел. Не втрачайте такий шанс, бо не впевнена, що ще будуть промокоди до цієї книги.
Також хочу нагадати, що зараз на сайті викладається моя нова книга “Не бреши мені, любий!”. Це легка та весела літня історія з цікавою неоднозначною героїнею. Запрошую вас до прочитання, а також за бажанням можете проявити активність на цій книзі (+1000 до удачі❤️)
Маю до вас ще одне запитання: чи потрібно цього місяця робити на якусь мою книгу знижку, і на яку саме?
Запрошую до себе в Інстаграм (ksana_reyli) та Телеграм (Books_K.R.). Тут ви знайдете багато цікавого.
Гарного вам дня!
Оригінал статті на Букнет: Промокод!
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.