Промокод у подарунок?
![Промокод у подарунок? Промокод у подарунок?](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632328862_9172074.jpg)
Промокод у подарунок?
Вітаю, любі колеги-автори!
Вдається вигідно скористатися цим інструментом приваблення читачів із соц.мереж?
Я – ні…
Не вмію розігрувати промокоди…навіть дарувати. Ще коли виставляєш просто так, то хтось може піймати: наприклад, у Інстаграмі щойно виставлені – без жодних умов – забирають відразу ж, та у Фейсбук, буває, висять по тижнях.
А сьогодні помітила таке – розмістивши ось цю яскраву рекламку на цей роман в Фейсбук, “позбулася” промокода дуже швидко 🙂 В Інстаграмі ж закрутила поряд із картинкою квест – “Знайди промокод в кінці 1 частини (яка безкоштовна).
До вечора – ніхто не знайшов.
Не знаю, як вам, але коли моїх подарунків не забирають – якось дуже сумно.
І радісно, коли вдячний читач відгукується коментарем.
Навіщо про це написала?
1) Рефлексія.
2) Цікаво, може, хтось поділиться досвідом використання промокодів.
Оригінал статті на Букнет: Промокод у подарунок?
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.