Промокод! Продовжуємо!

Промокод! Продовжуємо!

Промокод! Продовжуємо!

Ну, що ж… Почнемо! Вас було багатенько в коментарях, тому вирішила зробити трішки по іншому. Хто залишав коментар до конкурсного оповідання “Болотянка”. Прошу поставити в коментарях у цьому блозі плюсик, щоб я бачила та присвоїла вам ваш номерок. Переможець буде вибраний “рандомайзером”, тобто програмою випадкових чисел. Ітак… Промокод до книги “Я (не) втечу від тебе”. У вас є ще один шанс отримати промокод та залишити коментар під конкурсною книгою. Лишаю уривок з книги. 

— Сестричко… допоможи втекти. Він знайде мене, де б я не була. А я не хочу більше відчувати того, що було на початку нашого знайомства. Того жаху я не переживу, — з відчаєм благала я найближчу свою людину. 

— Що мені потрібно зробити? — серйозним голосом запитала вона та зробила таке ж обличчя.

— Мені потрібні гроші та одяг, — різко відповіла я та замислилась, якщо цього буде достатньо.

— Я все зараз зберу, — мовила вона та пішла у бік кімнати. Я лишилась у вітальні та нервово поглядала на двері. Я не витримаю, якщо Олександр знайде мене.

— Більше тобі нічого не потрібно? — запитала Маріель, зайшовши в кімнату. Я похитала головою та взяла її сумку у свою руку. Обійняла сестру так міцно, вдихаючи запах рідної.

— Я рада, що знайшла тебе, — прошепотіла їй на вухо та в цей час почула стукіт у двері від якого захолола кров.

— Це він! — вигукнула я та прикрила рот рукою. 

— Біжи на верх. Там спустишся по пожежній драбині,  — сестра обійняла мне та поцілувала в щоку. — Я теж дуже рада, що знайшла рідну людину. 

Ну ось такий уривочок. Тому не баріться. О 14:00 буду оголошувати результати)) 

П.с. Приймаю навіть критику, тому чекаю на вас.

Ваша Марі.

Оригінал статті на Букнет: Промокод! Продовжуємо!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В закарпатській кузні «Гамора» відкрили барельєф відомому словацькому письменнику

Барельєф кодифікатору словацької літератури Людовіту Штуру встановили на будівлі відомої кузні в селі Лисичево за кошт уряду Словаччини. Про це повідомляє mukachevo.net.

Закарпатське село Лисичево дл

Прокляття в картинках)

Хоча уже промайнуло понад десять днів, як історія Юрія та його прокляття завершилась, але в мене виникло бажання показати вам моїх героїв.

Тому прошу зустрічати:

Юрій

Панас

Як вам? Чекаю ваших коментарів. Чи такими

Промокоди вихідного дня!

Доброго дня, мої чудові! Є у мене для Вас кілька подаруночків!)

Розіграємо сьогодні два промокоди до пристрасного роману «Донор»!

Два промокоди до веселої любовної історії «До нестями»!

Та один промокод до

В Україні запустили опитування про умови праці й гонорари ілюстраторів

Ілюстраторка Женя Олійник і аналітикиня незалежного аналітичного центру Cedos Тетяна Жерьобкіна запустили онлайн опитування для ілюстраторів, яке присвячене умовам праці у книговидавнич

Ефір щодо нової збірки о 20.00

Сьогодні у моєму інстаграмі невеличкий ефір про нову підліткову збірку моторошних історій від ВЦ «Академія»(не самвидав) під назвою «Очі з чорного дзеркала», в якій є моє оповідання «(Не) відпускаю тебе»
Подивитися

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"