Промокод! Продовжуємо!

Промокод! Продовжуємо!

Промокод! Продовжуємо!

Ну, що ж… Почнемо! Вас було багатенько в коментарях, тому вирішила зробити трішки по іншому. Хто залишав коментар до конкурсного оповідання “Болотянка”. Прошу поставити в коментарях у цьому блозі плюсик, щоб я бачила та присвоїла вам ваш номерок. Переможець буде вибраний “рандомайзером”, тобто програмою випадкових чисел. Ітак… Промокод до книги “Я (не) втечу від тебе”. У вас є ще один шанс отримати промокод та залишити коментар під конкурсною книгою. Лишаю уривок з книги. 

— Сестричко… допоможи втекти. Він знайде мене, де б я не була. А я не хочу більше відчувати того, що було на початку нашого знайомства. Того жаху я не переживу, — з відчаєм благала я найближчу свою людину. 

— Що мені потрібно зробити? — серйозним голосом запитала вона та зробила таке ж обличчя.

— Мені потрібні гроші та одяг, — різко відповіла я та замислилась, якщо цього буде достатньо.

— Я все зараз зберу, — мовила вона та пішла у бік кімнати. Я лишилась у вітальні та нервово поглядала на двері. Я не витримаю, якщо Олександр знайде мене.

— Більше тобі нічого не потрібно? — запитала Маріель, зайшовши в кімнату. Я похитала головою та взяла її сумку у свою руку. Обійняла сестру так міцно, вдихаючи запах рідної.

— Я рада, що знайшла тебе, — прошепотіла їй на вухо та в цей час почула стукіт у двері від якого захолола кров.

— Це він! — вигукнула я та прикрила рот рукою. 

— Біжи на верх. Там спустишся по пожежній драбині,  — сестра обійняла мне та поцілувала в щоку. — Я теж дуже рада, що знайшла рідну людину. 

Ну ось такий уривочок. Тому не баріться. О 14:00 буду оголошувати результати)) 

П.с. Приймаю навіть критику, тому чекаю на вас.

Ваша Марі.

Оригінал статті на Букнет: Промокод! Продовжуємо!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Неочікувана мотивація! Підтримка!

Ідея такого формату блогу у мене з’явилася вже досить давно, але ніяк не вистачало часу, щоб почати писати.

 

Також на порталі Букнет, я зустрічав вже досить багато таких блогів і мені завжди хотілося створити

В Італії видали книжку про етнографію України

Наукове дослідження про етнографію і антропологію України видали італійською мовою. Про це повідомило Посольство України в Італії на своїй фейсбук-сторінці.
Книжку «Українська етнографі

Переможцeм другого конкурсу Book Pitch став Станіслав Асєєв

Книжка Станіслава Асєєва «Світлий шлях: історія одного концтабору» перемогла у проєкті Book Pitch. Про це повідомила кореспондентка Читомо.
Книжка журналіста і публіциста Станіслава Асє

Важливо!!! Для тих, хто читає Володаря!

Дорогі читачки, щиро дякую за вашу підтримку та емоції! Найближчим часом продовження виходитиме через день, тому, що я їду у відпустку, але навіть там продовжу займатися книгою.

Знижка на “Без зайвих слів”!

Вітаю, мої хороші! Забігла коротенько повідомити, що сьогодні на роман «Без зайвих слів» діє знижка. Може бути, комусь стане в нагоді) Щиро запрошую зазирнути до цієї історії про справжнє кохання та міцну дружбу,

Перейти до блогу

Нові автори

Обиденна Марія

Обиденна Марія – письменниця, авторка науково-популярних праць, перекладачка. Народилась у місті Чернігові. Закінчила Чернігівський національний педагогічний університет ім. Т.Г. Шевченко за фахом історія, англійська мова та література. У Київському Міжнародному Університеті отримала ступінь магістра за спеціальністю англійська філологія. Мешкає у місті Києві. 15 років працює перекладачкою, авторкою науково-популярних та публіцистичних статей. Пише прозові твори і […]

Маргарита Проніна

Авторка двох романів: «Звичайна» 2015р. та «Закони дива» 2020р. Дехто називає мій основний жанр “інтелектуальна жіноча проза”. Веду невелику community для письменників: I.Publish та групу на ФБ «Як написати книгу?» – для мотивації молодих авторів та перших кроків у сфері літератури. Також є співаторкою збірки “Приготуй мені гарячого глінтвейну”. Замовити книги та поспілкуватися запрошую в […]

Zoriána Bezodnia Кількість робіт: 1 Тетяна Зінченко

Я – Тетяна Зінченко, журналістка, фольклористка, за другою освітою – психолог. Маю збірку поезій “Твоя щаслива пора року”, готується до виходу роман у новелах.

Сергій Ущапівський

Посилання на мій авторський сайт: poeziya-dushi.com Посилання на авторську сторінку в Фейсбук: Ushchapivskyi.Serhii Посилання на сторінку в Інстаграм: ushchapivskyi.serhii

Перейти до "Нові автори"