Промокоди та інше)
![Промокоди та інше) Промокоди та інше)](https://rust.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1588747642_162574.jpg)
Промокоди та інше)
Вітаю всіх)
Сьогодні діє велика ЗНИЖКА на роман “Зупини мене”.
Оголошую РОЗІГРАШ ДВОХ промокодів для безкоштовного читання книжки “Першим будеш?”. Дивіться Буктрейлер. Успіху!
Зголоситися можна до 15.00 вівторка 11.05.2021. Напишіть під цим дописом свій порядковий номер. Будьте уважні)
Для тих, хто ще не купував мої книги, повідомляю, що на сторінці діє приваблива ПРОГРАМА ЛОЯЛЬНОСТІ для тих, хто зробить покупку вперше (окрім “Тирамісу для Магната”). Протягом 5-ти днів Ви матимете змогу придбати іншу книжку на моїй сторінці з великою знижкою. На них будуть спеціальні позначки з відсотком знижки.
Гарного настрою та приємного дня!
Софія
Оригінал статті на Букнет: Промокоди та інше)
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.