Прокляття на мою душу!

Прокляття на мою душу!

Прокляття на мою душу!

 Сьогодні о 20°° у “Сльози короля, усмішка королеви”

  Секунда — і він вже нависає наді мною. Ми обидва, важко дихаючи, дивилися не відриваючись в очі один одному. Я потягнулася до нього всім тілом. Я ж прекрасно бачила, що з ним відбувалося те ж саме. Але, на відміну від мене, він відчайдушно боровся зі своїм бажанням. Він відразу відскочив, як від отруйної змії, і схопився на ноги. Я залишилася лежати на землі. Він відійшов від мене на кілька кроків і відвернувся. Я припіднялась, спершись на лікті.

   — Що тебе зупиняє? — запитала його.

  Він мовчав. Навіть не обернувся. Нарешті, сказав:

   — Це не правильно. Батько мав рацію. І я дав йому слово. От якби ти була королівської крові … Я іноді прямо мрію про це.

  Як же мені зараз хотілося розповісти йому, хто я! Але замість цього я піднялася, підійшла до нього і сказала:

   — Я зрозуміла, ваша високість! Монарший обов’язок. Обіцяю, більше ніколи не змушувати вас турбуватися з подібного приводу.

  Потім мимоволі, сама не знаю чому, притулилася до його широкої спини лобом і сказала:

   — Але, хай мені грець, як же я тебе хочу! Прокляття на мою душу! — розвернулася і пішла геть.

Читаємо ТУТ.

Дякую усім, хто мене читає!

Гарного дня всім добрим людям!

Оригінал статті на Букнет: Прокляття на мою душу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Поетична книжка української авторки увійшла в список читаня від Forbes

Дебютна поетична збірка перекладачки Оксани Максимчук “Still city” увійшла до переліку рекомендованого літнього читання від Forbes.
«У своїй першій збірці англійською мовою американка у

«Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко видали у формі артбуку

Видавництво «Комора» перевидало «Казку про калинову сопілку» Оксани Забужко у форматі артбуку. Про це видавництво повідило Читомо.
Нове видання доповнене ілюстраціями художниці Олі Стрю

У США вийде книжка Оксани Луцишиної Love Life

У серії Українського наукового інституту Гарвардського університету вийде роман Оксани Луцишиної Love Life («Любовне життя»). Про це повідомили на фейсбук-сторінці університету.
Роман н

Професор Єльського університету перерахував $20 тисяч на навчання українських захисників

Американський філософ, професор Єльського університету Джейсон Стенлі перерахував Фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» $20 000, які отримав за роботу почесним професором

Оголосили лавреатів американської премії The Carnegie Medal

Американська бібліотечна асоціація оголосила лавреатів щорічної літературної премії The Carnegie Medal. Про це повідомляється на сайті асоціації.
Книжка The Berry Pickers («Збирачі ягод

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"