Прокат стрічки «Іван і Марта» перенесли через юридичні нюанси

Прокат стрічки «Іван і Марта» перенесли через юридичні нюанси

Команда KyivMusicFilm перенесла показ документальної стрічки «Іван і Марта» про дисидента Івана Дзюбу та його дружину Марту Дзюбу на невизначений термін. Про це повідомили на фейсбук-сторінці KyivMusicFilm.

«Нам дуже прикро, але ми змушені відкласти випуск фільму “Іван і Марта” на деякий час. Ми щиро вболіваємо за стрічку, і дуже хочемо, щоб у вас була змога побачити цю неймовірну історію на великих екранах», — зазначили організатори прокату.

 

За їхніми словами, у день старту прокату стало відомо про те, що з юридичного боку стрічка не готова до релізу, тож її покази перенесли. Наразі кінотеатри зупинили продаж квитків та скасували сеанси.

 

Люди, які вже придбали квитки, можуть звернутися до кінотеатрів, щоб повернути кошти.

 

 

Фільм почали знімати з осені 2018 року.

 

«Іван Дзюба. Вчений, дослідник літератури, публіцист, письменник, знана постать покоління шістдесятників. Він першим публічно звинуватив комуністичний режим у переслідуваннях та арештах українських інтелектуалів/-ок — письменників/-ць, вчених, художників/-ць, композиторів/-ок. … Марта Дзюба, дружина Івана — львівʼянка. Вони прожили довге, тривожне, сповнене драматичних подій, але щасливе життя. Їхню історію ми почуємо з вуст Марти, а Івана бачитимемо лише час від часу… Контрапунктом фільму стає день народження Івана Михайловича — 90-річний ювілей, на який зібралися найближчі йому люди. Наш фільм не судилося побачити Івану Дзюбі. Він пішов з життя за день до початку рашистської навали на територію України», — ідеться в описі до фільму.

 

 

Режисер стрічки — Сергій Буковський, оператор — Роман Єленський, звукорежисери — Ігор Барба, Андрій Рогачов, продюсерка — Оксана Іванюк.

 

Іван Дзюба — літературознавець, літературний критик, дисидент, громадський діяч. Був другим міністром культури України. Герой України. Автор памфлету «Інтернаціоналізм чи русифікація?», учасник протесту проти репресій радянської влади на прем’єрі стрічки Сергія Параджанова «Тіні забутих предків». Пішов з життя 22 лютого 2022 року.

 

Як повідомлялося, зйомки цього фільму розпочалися влітку 2021 року.

 

 

Чільне фото: сайт Сергія Буковського

Оригінал статті на Suspilne: Прокат стрічки «Іван і Марта» перенесли через юридичні нюанси

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Книжка Плохія увійшла до списку найкращих видань 2023 року

Англомовне видання книжки Сергія Плохія «Російсько-українська війна» (The Russo-Ukrainian War) ввійшла до списку 50 найкращих видань 2023 року за версією редакції авторитетного британсь

Майже сто років самотності в романі Павла Белянського «Бабуся вмирати не любила»

Павло Паштет Белянський. Бабуся вмирати не любила. Пер. Т. Кохановської. — Харків. Віват, 2023 — 224 с. 

У видавництві «Віват» вийшла книжка блогера, сценариста, письменника Павла Пашт

УІК оголосив дати Національного тижня читання — як долучитися

З 4 до 10 грудня відбудеться всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».
Мета тижня — консолідувати українське суспільство навколо читання я

Південнокорейський поет отримав ув’язнення за вихваляння Північної Кореї

Південнокорейський суд присудив 68-річному поету Лі Юн Сопу 14 місяців в’язниці за те, що він вихваляв Північну Корею у поезії.
Лі Юн Соп виступав за об’єднання двох держав у своєму вір

Вікторію Амеліну вшанували у різних країнах світу

У листопаді відбулася низка подій у світі, присвячених пам’яті письменниці Вікторії Амеліної. Про це повідомив Український PEN на фейсбук-сторінці.
Заходи провели у Лондоні, Дубліні, Ве

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"