Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Привіт, мої хороші! Ті, хто слідкують за пригодами і коханням Юлі і Руслана, наразі мають нагоду прочитати про їх зустріч через роки. Для справжнього кохання немає відстані, і воно непідвладне часу. 

 

Та сама зустріч: 

 

Юля готова була розридатися, не насмілюючись підняти голову. Тільки вона могла потрапити у таку безглузду ситуацію перед тим, кого має поважати і на кого працює.

– Руслане Денисовичу, – почувся зверху жіночий голос, – вибачайте. Ця дівчина працює тут тільки три дні, ще не пристосувалася.

– Я помітив, – відповів глибокий чоловічий голос, – досвід приходить із часом. Головне бажання. Думаю, у цієї юної леді його вдосталь.

Брюнетка заклякла на одному місці, продовжуючи тримати листи паперу, які встигла зібрати. І на які, в одну мить, їй стало абсолютно начхати.

Цей голос… Більш мужній і дорослий, ніж тоді, чотири роки тому. Палючий погляд, який не обов’язково бачити, достатньо відчувати. Здатність викликати шалені емоції, від яких серце починає вистрибувати з грудей.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

В Україні запровадили механізм добровільної відмови від вченого звання

У Кабінеті міністрів затвердили постанову, що визначає механізм добровільної відмови від вченого звання. Її оприлюднили на вебпорталі органів виконавчої влади України.
До затвердження р

У Словаччині поет скоїв напад на прем’єр-міністра країни Роберта Фіцо

Прем’єр-міністра Словаччини Роберта Фіцо поранили під час стрілянини перед Будинком культури у Гандлова, де проходило засідання уряду. Про це повідомив словацький новинний сайт Aktualit

Хто з українських письменників-класиків одягав вишиванки

Щороку в третій четвер травня українці святкують День вишиванки. Зараз вишита сорочка є невіддільним символом української ідентичності, котру українці одягають не лише на свята. Цікаво,

Із життя пішла канадська письменниця і нобелівська лавреатка Еліс Манро

У віці 92 років померла канадська письменниця, майстриня короткого оповідання, лавреатка Нобелівської премії з літератури-2013 Еліс Манро.
Еліс Манро народилася 10 липня 1939 року в Онт

Стало відомо, які книжки Україна представить на виставці у Польщі

Наприкінці травня в Палаці культури й науки у Варшаві відбудеться Міжнародний книжковий ярмарок, на якому Україна представить національний стенд і літературну програму. Про це повідомил

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"