Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Привіт, мої хороші! Ті, хто слідкують за пригодами і коханням Юлі і Руслана, наразі мають нагоду прочитати про їх зустріч через роки. Для справжнього кохання немає відстані, і воно непідвладне часу. 

 

Та сама зустріч: 

 

Юля готова була розридатися, не насмілюючись підняти голову. Тільки вона могла потрапити у таку безглузду ситуацію перед тим, кого має поважати і на кого працює.

– Руслане Денисовичу, – почувся зверху жіночий голос, – вибачайте. Ця дівчина працює тут тільки три дні, ще не пристосувалася.

– Я помітив, – відповів глибокий чоловічий голос, – досвід приходить із часом. Головне бажання. Думаю, у цієї юної леді його вдосталь.

Брюнетка заклякла на одному місці, продовжуючи тримати листи паперу, які встигла зібрати. І на які, в одну мить, їй стало абсолютно начхати.

Цей голос… Більш мужній і дорослий, ніж тоді, чотири роки тому. Палючий погляд, який не обов’язково бачити, достатньо відчувати. Здатність викликати шалені емоції, від яких серце починає вистрибувати з грудей.

 

 

Оригінал статті на Букнет: Пройти над прірвою. Хвилюючий момент

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Найбільше українці скаржаться на російську мову на сайтах

За 5 місяців 2023 року на адресу уповноваженого із захисту державної мови надійшло 1650 звернень громадян про порушення Закону України «Про забезпечення функціонування української мови

Книжковий Арсенал-2023 оголосив програму

Оголосили програму XI Міжнародного фестивалю «Книжковий Арсенал». Її розмістили на офіційному сайті фестивалю.
Одинадцятий Книжковий Арсенал (КА) відбудеться 22-25 червня. До програми ф

У музеї Булгакова не відмиватимуть облиту фарбою меморіальну табличку

Наприкінці травня київський музей Міхаїла Булгакова оновив меморіальну табличку з барельєфом російського письменника, яку невідомі облили червоною фарбою. Музей вирішив зберегти дошку «

Андрій Содомора. Дружба

Хай знає тиран собі на біду,

Що друга я зроду не підведу,

Нехай довершить свою пімсту,

Та ціну складе побратимству.

Ці рядки – з поезії Фрідріха Шіллера «Зарука» (die Bürgschaft) у перекладі

Пішов з життя ілюстратор Олександр Міхнушев

На 68-му році життя помер відомий український ілюстратор, графік, карикатурист Олександр Міхнушев. Про це у фейсбуці повідомила палеогеографиня Наталя Герасименко.
«Пам’ятаю його у 80-і

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"