Пройти над прірвою завершено. А далі…
![Пройти над прірвою завершено. А далі… Пройти над прірвою завершено. А далі…](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1632166916_5348014.jpg)
Пройти над прірвою завершено. А далі…
Привіт мої хороші! Мій гостросюжетний та пристрасний роман ПРОЙТИ НАД ПРІРВОЮ завершено. Що далі? Далі друга книга, у якій герої повинні не тільки пройти над прірвою, але і здолати її. Можу з упевненістю сказати, що справжнє кохання здатне на подібне.
У другій книзі очікується не тільки продовження, але й поява нових героїв, розкриття характерів та гарячі сцени. Нагадую, що книга 18+
Для того, щоб не пропустити новинку (цю та інші) підписуйтесь на автора. Попереду ще безліч цікавинок.
Оригінал статті на Букнет: Пройти над прірвою завершено. А далі…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.