Проект «Все Буде Україна»: актори Мукачівського драматичного театру читають вірші для…
![Проект «Все Буде Україна»: актори Мукачівського драматичного театру читають вірші для… Проект «Все Буде Україна»: актори Мукачівського драматичного театру читають вірші для…](https://nspu.com.ua/wp-content/uploads/2022/03/Screenshot_2-30-696x320.jpg)
Мукачівський драматичний театр із перших днів війни запустив проект «Все Буде Україна»!
До нього долучилися актори, які й волонтерять. Актори розважають, читають казки та ставлять маленькі вистави для діток, які приїхали з гарячих точок країни.
Весь колектив Мукачівського драматичного театру працює над новими виставами та впевнений, що невдовзі вийде на сцену.
1-tv.com.ua
Оригінал статті на НСПУ: Проект «Все Буде Україна»: актори Мукачівського драматичного театру читають вірші для…
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.