Продовжую писати
![Продовжую писати Продовжую писати](https://st.booknet.com/uploads/user_avatars_new/160/1644523514_9215298.jpg)
Продовжую писати
Слава Україні!
Друзі, зараз дуже складний час для нас всіх. Я вірю, що скоро війна закінчиться, ми переможемо і в нашій країні знову буде мир!
Зараз, багато людей, перебуваючи в укриттях хочуть трохи відволіктися від війни, тому я знову продовжила писати “Вибухову парочку”.
Коли я давала назву цій книзі, навіть уявити не могла, що вона буде викликати в мене страх і паніку. Тому що книга насправді легка і позитивна. Буду надіятися, що мені таки вдасться її завершити.
Також хочу залишити один промик до книги “За твоєю спиною”
CycaKush
Сподіваюся, що комусь пригодиться.
P.S
Віримо в наші ЗСУ і все буде Україна!
Оригінал статті на Букнет: Продовжую писати
Блог
90-ті, нульові й непокаране зло у романі «Хазяїн» Маркіяна КамишаМаркіян Камиш — добре відомий читацькій спільноті як сталкер і автор романів про Чорнобильську зону. У його новій книзі «Хазяїн» не буде Чорнобиля, але будуть ландшафти української Півн
У Харкові перейменували вулиці на честь Семенка, Йогансена й УшкаловаУ Харкові перейменують 48 вулиць та 3 станції метрополітену. Про це повідомили на сайті Харківської міської обласної адміністрації.
На мапі Харкова будуть зокрема такі вулиці:
вул. Гр
У Києві музей Булґакова знову облили червоною фарбою19 липня будівлю Київського літературно-меморіального музею Булґакова облили червоною фарбою. Про це музей повідомив на своїй фейсбук-сторінці.
«Замість поваги до закону, участі у грома
У межах всеукраїнського проєкту «Вільні читають українською!» вдалося зібрати близько 20 тисяч книжок для поповнення бібліотек та створення мобільних книжкових куточків у 6 деокупованих
У Мелітополі росіяни незаконно утримують журналістку Ірину ЛевченкоЖурналістку з Мелітополя Ірину Левченко незаконно утримують в одній з катівень у місті. Про це повідомило медіа «Новини Приазовʼя».
За словами сестри журналістки Олени Руденко, Ірину дв
Додати коментар
Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.