Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

 

 

Ось і вийшло нарешті довгоочікуване продовження про Алекса. Мене не було достатньо часу. І за цей час багато всього сталося, як хорошого так і поганого, але не будемо про це.

 

Щодо планів, розкладів і так далі, не буду нічого говорити. Я людина нестабільна, як би дивно це не звучало, емоційні вигорання трапляються часто і тягнуться дуже довго. Тому поки що буду випускати глави по мірі можливості.

 

Хто ж така Мара, на честь якої названа глава?

 

Мара – богиня смерті, дочка Лади. Зовні Мара виглядає як висока красива дівчина з чорним волоссям в червоних одежах. Мару не можна назвати ні злою і ні доброю богинею. З одного боку вона дарує смерть, але в той же час вона ж дарує і життя.

 

 

Одним з улюблених занять Мари є рукоділля: вона любить прясти і ткати. При цьому подібно грецьким Мойрам використовує для рукоділля нитки долі живих істот, підводячи їх до переломних моментів у житті, і, врешті-решт, обрізаючи нитку існування.

 

Мара розсилає по всьому світу своїх посланниць, які являються людям в образі жінки з довгим чорним волоссям або в образі двійників людей, яким призначене застереження, і віщують про швидку смерть.

 

Мара здатна припиняти плин часу, як в глобальних масштабах, так і локально. Вона управляє життям і смертю, і здатна забрати життя навіть у безсмертних істот, в тому числі і у богів. З іншого боку вона також здатна дарувати життя і безсмертя. Як і більшість богів Мара – чудова чарівниця, здатна повністю змінити навколишній світ, але лише на час.

 

 

Спасибі кошенятам ฅ•ω•ฅ, що приділяють час на прочитання книги

Всі картинки клікабельні ♡

Група в вк, де ви можете знайти більше візуала по книзі ♡

 

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

У межах створення Нацкорпусу кримськотатарської мови опрацьовано понад 700 матеріалів

Під час роботи над створенням Національного корпусу кримськотатарської мови, яке ініціювало Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, фахівці вже опрацювали понад 700 матеріалів

Через військову агресію росії в Україні пошкоджені щонайменше 11% шкіл

Станом на січень 2023 року через російську військову агресію в Україні були пошкоджені 1259 шкіл, а 223 — повністю зруйновані. Про це свідчать результати дослідження «Війна та освіта. Я

Росіянам заборонили використовувати зображення Мумі-тролів

Фінська компанія Moomin Characters, яка володіє правами на твори письменниці Туве Янссон, більше не видає ліцензії на використання образів Мумі-тролів у росії. Про це повідомило російсь

Із романів Аґати Крісті вилучать образливі слова

З романів Аґати Крісті про Еркюля Пуаро й міс Марпл від видавництва HarperCollins приберуть «потенційно образливу лексику».
З текстів видалять посилання на етнічну приналежність героїв,

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"