Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

 

 

Ось і вийшло нарешті довгоочікуване продовження про Алекса. Мене не було достатньо часу. І за цей час багато всього сталося, як хорошого так і поганого, але не будемо про це.

 

Щодо планів, розкладів і так далі, не буду нічого говорити. Я людина нестабільна, як би дивно це не звучало, емоційні вигорання трапляються часто і тягнуться дуже довго. Тому поки що буду випускати глави по мірі можливості.

 

Хто ж така Мара, на честь якої названа глава?

 

Мара – богиня смерті, дочка Лади. Зовні Мара виглядає як висока красива дівчина з чорним волоссям в червоних одежах. Мару не можна назвати ні злою і ні доброю богинею. З одного боку вона дарує смерть, але в той же час вона ж дарує і життя.

 

 

Одним з улюблених занять Мари є рукоділля: вона любить прясти і ткати. При цьому подібно грецьким Мойрам використовує для рукоділля нитки долі живих істот, підводячи їх до переломних моментів у житті, і, врешті-решт, обрізаючи нитку існування.

 

Мара розсилає по всьому світу своїх посланниць, які являються людям в образі жінки з довгим чорним волоссям або в образі двійників людей, яким призначене застереження, і віщують про швидку смерть.

 

Мара здатна припиняти плин часу, як в глобальних масштабах, так і локально. Вона управляє життям і смертю, і здатна забрати життя навіть у безсмертних істот, в тому числі і у богів. З іншого боку вона також здатна дарувати життя і безсмертя. Як і більшість богів Мара – чудова чарівниця, здатна повністю змінити навколишній світ, але лише на час.

 

 

Спасибі кошенятам ฅ•ω•ฅ, що приділяють час на прочитання книги

Всі картинки клікабельні ♡

Група в вк, де ви можете знайти більше візуала по книзі ♡

 

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження історії Алекса♡ Хто ж така Мара?

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"