Продовження інтриги…!

Продовження інтриги…!

Продовження інтриги…!

НОВИЙ РОЗДІЛ ВЖЕ НА ПОРТАЛІ БУКНЕТ:

11.11.2019. Останні нотатки

 

— — —

 

УРИВОК:

 

У кімнаті нікого небуло!

 

Тоді не витримавши, я почав трохи голосніше ніж пошепки, промовляти:

 

– Сте-па-не-е-е… – Дивно, що він не забрав від мене ножа! Мабуть, коли збив мене з ніг, то не відразу зрозумів, що робити. Тому почав втікати й ховатися. – Вихо-о-о-дь… Я тобі нічого поганого не зроблю! – я широко усміхався, не знаючи навіщо. Мабуть, в мені знову прокинулося створіння, яке отримувало насолоду від усього, що відбулося… – Мені від тебе потрібна допомога, тому боятися мене немає сенсу, — я і надалі продовжував тримати один голос, з посмішкою.

 

Ніхто не відповідав, наче кімната була пустою. Але я був впевнений, що він знаходився у ній. Я підійшов до столу, який знаходився посередині кімнати неподалік від стіни, біля вікна. Оминувши його з іншої сторони, я відразу побачив, декілька шухляд на який були замки на верхній частині.

 

– Степанчику! Підкажи мені… Де знаходяться ключі?! – Я уважно провів головою по кімнаті, в надії побачити хоча б деякий рух й надію, що матиму змогу зрозуміти, де він ховається. Але нічого не відбулося. 

 

На мить мені здалося, що у кімнаті насправді нікого немає. Можливо він втік в той момент коли, я був у непритомному стані, Ось чому він не забрав від мене ножа. Але ні! На дворі ніч. Куди він буде бігти. Кого просити про допомогу. Сусідів також небуло вдома, я все перевірити. У нього буде можливість втекти в центр міста й там просити про допомогу. Він тупий! Йому в голову не прийде така думка. Все, що він зможе, це втекти за дім і сховатися там. 

 

– Якщо ти допоможеш мені, то залишишся живий! – Можливо такі слова запевнять його, що у мене немає в плані вбивати його.

 

— — —

 

ПРОДОВЖИТИ ЧИТАТИ НАТИСНУВШИ НА ЦІ СЛОВА!!!

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження інтриги…!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"