Продовження роману та трошечки анонсів

Продовження роману та трошечки анонсів

Продовження роману та трошечки анонсів

Привіт, мої хороші! Давно не писала блогів, тому вирішила поділитися планами щодо майбутніх творів. Раптом комусь буде цікаво або знайдеться невеличка порада для мене.

Ще я зрозуміла, що не вмію писати коротко, хоч би що мені б не робилося. 

Після завершення цього гостросюжетного роману, вийде інша книга. Не буду поки називати, про що вона, просто скажу, але просто натякну, що це буде друга книга про світлоловолосого красунчика, про якого я вже писала. 

Ще одна новина полягає у тому, що я давно хотіла спробувати себе у жанрі любовного фентезі. Тому зараз готую нову книгу, яка має надати мені можливість проявити себе у цьому жанрі. Одразу хочу зауважити, що ті читачі, які чекають від мене лише СЛР, нічого не втрачають, тому що, СЛР будуть виходити як і раніше. Любовне фентезі, то, як кажуть, проба пера.

Коли я викладу це любовне фентезі? Одразу після того, як напишу та викладу маленьке фентезі, присвячене Геловіну. Так, я вирішила прийняти участь у коллективній збірці та спробувати себе у ній. Скажу прямо: зацікавилася, тому що справа йдеться про антураж пов’язаний із зловісними гарбузиками та чорними котами. Чому б і ні))

Усіх люблю та запрошую на СВІЙ ПРОФІЛЬ. Наостанок атмосферна картинка до майбутнього свята. Усміхайтеся, мої хороші! 

 

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження роману та трошечки анонсів

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Букерівська премія обрала назву для своєї статуетки

Букерівська премія оголосила результати відкритого голосування, під час якого обирали ім’я для її статуетки. Про це йдеться на сайті The Booker Prize.
 
До короткого списку імен увійшли

ТНМК записали трек на вірш Кіплінга у перекладі Стуса, щоб зібрати на дрон

Гурт ТНМК презентував новий кліп та композицію «Коли», створену на слова поезії “If” Редьярда Кіплінга у перекладі Василя Стуса.
 
За словами одного з лідерів гурту Олександра (Фоззі) С

Конкурс Best Book Design from all over the World оголосив переможців

Конкурс книжкового дизайну Best Book Design from all over the World оголосив переможців 2023 року. Про це повідомляється на сайті фонду Stiftung Buchkunst, його організатора.
 
Головний

У боях під Бахмутом загинув культуролог і перекладач Євген Гулевич

У боях під Бахмутом 31 грудня 2022 року загинув редактор, перекладач та магістр культурології Євген Гулевич, якого донині вважали зниклим безвісти. Про це на своїй фейсбук-сторінці пові

Розпочато прийом творів на здобуття літературно-мистецької премії імені Миколи Томенка

Щорічна літературно-мистецька премія імені Миколи Томенка (далі – Премія) засновується Лип’янською сільською радою з метою пошанування талановитого поета, популяризації його творчості.

Премія є творч

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"