Продовження новинки та знижка на завершену книгу!

Продовження новинки та знижка на завершену книгу!

Продовження новинки та знижка на завершену книгу!

 

Сьогодні виклала новий розділ роману “Світанок віку”. Хто ще не знає про цю книгу — це історія кількох поколінь однієї сім’ї, де буде й кохання, й розлука, і життєві випробування, і війни, і мирне життя… Частково книга написана на реальних подіях. За жанром це скоріше сімейна сага чи психологічний роман, але поскільки таких розділів на Букнеті немає, то я віднесла цю історію до сучасного любовного роману. 

Сподіваюся, вона знайде своїх вдячних читачів.

А ще сьогодні дарую знижку 25% на  психологічний трилер “За стіною”. Якщо ви полюбляєте історії, де є від усього потроху – класичного детективу, любовного роману, психології, загадок, інтриг, ну і, звичайно ж, трилера, який тримає в напруженні читача з першої до останньої сторінки – то вам сюди

Анотація: Коли ви впускаєте до свого дому незнайомця – будьте готові, що ваше життя може перетворитися на пекло. Навіть якщо він спочатку здається таким милим… І шляху назад уже не буде, особливо тоді, коли ви довідаєтесь, що вашого переслідувача уже немає серед живих…

Ціна на цю книгу сьогодні до кінця дня мінімальна – всього 30 грн. Тож не гайте часу! 

А ось невеликий уривочок для вас: 

 

У приватного детектива Олеся Нечипоренка було своєрідне хоббі — він вирощував фіалки. Усе підвіконня його невеличкого офісу з окремим входом на першому поверсі старої двоповерхівки було заставлене горщиками з квітами різних кольорів. Були серед них білі, рожеві, бузкові, та навіть чорні, невеликі і розташовані китицями, пишні махрові, схожі на тропічних метеликів… Клієнти часто, заходячи до його контори, шукали поглядом секретарку чи якусь помічницю, котра б і займалася цим міні-садом. Однак нікого подібного в Нечипоренка не водилося — він працював сам. Фізична особа-підприємець Нечипоренко О.П., кажучи мовою податківців. Власник детективного агентства “Шерлок”, як значилося на його візитівках. А по факту – сам собі директор, сам собі детектив, сам собі водій, сам собі секретар, і навіть прибиральник також сам собі. Бо щоб найняти когось на цю посаду, потрібно було б платити йому хоча б мінімальну зарплату. А в реалі агентство “Шерлок”ледве животіло, у зв’язку з тим, що він зовсім недавно його відкрив і поки що не встиг “розкрутитися”.

От і цього дня відвідувачів у конторі було негусто, а саме, нуль цілих, нуль десятих. Олесь, не поспішаючи, полив свої фіалки, протер від пилу  письмовий стіл, монітор комп’ютера і принтер, потім замислився над тим, чи не варто ще й вікна вимити. Однак потім вирішив, що вони ще недостатньо забруднилися.

З чистою совістю, що в кабінеті ідеальний порядок і він готовий до прийому відвідувачів, Олесь увімкнув комп’ютер і увійшов на свою сторінку у Фейсбук. Він щодня перевіряв електронну пошту, а також соцмережі в надії отримати заявки від бажаючих скористатися його послугами. Для цього прослухав безкоштовні курси з СММ-маркетингу, і тепер знав такі модні слова, як сторіс, охоплення та нетворкінг. У нього був навіть складений контент-план для приваблення потенційних клієнтів. Користуючись вільною хвилиною, вирішив виконати заплановане та нагадати своїм шестидесяти семи відстежувачам, що от він, такий собі Нечипоренко-Шерлок, існує, і готовий вирішити будь-яку їхню проблему.

Так, що тут у нього за планом? Понеділок, 9.00 — “Лайф стайл” (фото того, що ви зараз робите, сім’ї, хоббі тощо). Сім’ї у Олеся не було, тому цей пункт відпадав одразу. Щодо хоббі, то фото фіалок він уже запостив минулого понеділка. Лишалося “що ви зараз робите”.

Олесь увімкнув камеру на смартфоні, підняв його і зробив селфі на фоні комп’ютера. Тоді подивився, що вийшло. Зі світлини на нього шкірився якийсь життєрадісний дурник, що не надто асоціювався з образом поважного слідчого, котрий ризикує життям, захищаючи інтереси своїх клієнтів. Він невдоволено похитав головою і видалив фото. Потім зробив заклопотане обличчя і втупився в монітор, а потім швидко навів на себе камеру.

Саме цієї миті над його дверима коротко брязкнув дзвіночок, що сповіщав про чийсь прихід. Олесь миттю сховав телефон і продовжував із зосередженим виглядом дивитися в комп’ютер.

Потім не поспішаючи перевів погляд на двері і приязно, але разом з тим старанно зберігаючи діловитість, усміхнувся.

— Доброго ранку! — привітався він із молодою дівчиною у червоному плащику, що несміливо топталася на порозі.  — Чим можу вам допомогти? 

— Добрий день!  — дівчина здавалася неабияк схвильованою, її пальці нервово стискали ремінець сумки, другою рукою вона раз по раз відкидала з обличчя неслухняне пасмо хвилястого русявого волосся. — Скажіть, будь ласка, це ви приватний детектив?

— Так, я, — Олесь поважно кивнув на грамоти та дипломи, які висіли на стіні над його письмовим столом. 

— О, це чудово, бо я просто не знаю, що мені робити…

— Давайте для початку ви присядете ось у це крісло, а потім розповісте по порядку, в чому полягає ваша проблема…

Дівчина слухняно кивнула і опустилася в крісло, продовжуючи міцно притискати до грудей свою сумочку.

— Розумієте, — вона поглянула на дипломи над його головою, — Олександре Петровичу, зі мною трапилася дуже дивна історія…

— Слухаю вас уважно, — Нечипоренко підсунув до себе блокнот та озброївся ручкою. Разом з тим він непомітно натиснув на кнопку диктофона, що лежав на столі, захований за підставку для канцелярського приладдя. Із власного досвіду він знав, що люди більше довіряють, коли їхню розповідь занотовують вручну, а до диктофонів часто ставляться з підозрою — бо раптом детектив запише на відвідувача якийсь компромат?

— У мене вдома коїться щось незрозуміле. Іноді зникають речі, а потім з’являються, але не там, де були раніше. Часто я чую чиїсь голоси або кроки. Або на стінах з’являються написи…

Олесь уважно все занотовував, водночас скоса поглядаючи на незнайомку. Вона не виглядала схожою на шизофренічку чи хвору на іншу психічну хворобу. Може, одна із тих, хто вірить у полтергейст та інші аномалії? Але чому тоді звернулась до приватного детектива, а не до котрогось із екстрасенсів, яких зараз розвелося видимо-невидимо?

— А у вас є якісь підозри щодо того, хто б міг робити вам такі капості? — поцікавився Олесь. — Можливо, існує людина, яка має доступ до вашого житла і бажає вам зла?

— Я б відповіла ствердно, проте ось уже три місяці, як цього чоловіка немає. Він загинув при трагічних обставинах. І знаєте, ви скажете, що я ненормальна…

— Зовсім ні, — Олесь похитав головою. — Для мене будуть важливими будь-які ваші припущення та найменші подробиці…

Дівчина кивнула головою і, трохи нахилившись уперед та все так же нервово відкинувши з чола пасмо волосся, тихо промовила:

— Мені здається, що все це робить привид…

У цієї книги є продовження —  “Невтолима пристрасть”. Другий роман серії безкоштовний.

Приємного вам читання! 

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження новинки та знижка на завершену книгу!

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Продовження попаданки!

Усім привіт! 

Оновлення книги Академія дружин драконів вже на сайті! 

 

                        Запрошую до прочитання 

поціновувачів фентезі,

Досьє на персонажа

Ім’я: Белла

Фамілія: Франкс

Рід: Франкс

Країна: Україна (перебування в цей момент)

Вік: 16

Ріст: 165 см

Характер: хитра; весела; вигадлива.

Родичі: Ян Косориконіг – зведений брат ; Ольга Косориконіг – опікун.

Сильні

Не варто проходити повз)

Ваша підтримка дуже важлива для мене)Підтримайте мене та цю книгу)І деякий подарунок для вас)

Няня по зальоту

Оце я потрапила! Так, саме такі думки завітали до мене в голову, коли я дізналася, що мені доведеться підміняти

Я теж хочу собі принца!

Привіт всім) Останнім часом мене тягне на історії про королівства)) Як тільки я дочитала до останньої випущеної глави книжку Юліанни “Та єдина, яку він шукав”, то одразу почала шерстити букнет на ще щось подібної тематики

Нова обкладинка та трішки перчику)

Слава Україні! 

Шановні читачі, хочу повідомити, що історія

“День студента”

отримала нову обкладинку! Ось так вона виглядає зараз)  

Також хочу поділитися враженнями про книгу, яку нещодавно почала

Перейти до блогу

Нові автори

Ірина Мостепан (Мельник)

Ірина Сергіївна Мостепан (дівоче прізвище – Мельник) народилася 12 жовтня 1987 року на Рівненщині у селі Олександрія. Член Національної спілки письменників України. Учасниця народного літературного об’єднання «Поетарх» Рівненського палацу дітей та молоді. Акторка Рівненського молодіжного народного театру ім. Атталії Гаврюшенко. Із 2019 року живе у місті Ірпінь. Працює вчителем в Українському гуманітарному ліцеї Київського національного університету […]

Діана Анджейчик Кількість робіт: 6 Денис Нарбут

Народився 13 березня 1985 року в м.Армянськ (АР Крим, Україна). Після смерті батька, переїхав з матір’ю та братом в м.Вознесенськ, Миколаївська обл. Публікуватися почав з 16 років у друкованих газетах, книгахзбірниках, альманахах у м.Вознесенськ та м.Миколаїв та інтернетпорталах України. Протягом тривалого часу писав мало. З середини 2020 року повернувся до активного написання віршів та публікацій. […]

Ірина Каспрук

Я – Ірина Каспрук. Поетеса, авторка поетичної збірки “Вплітаючи квіти у своє волосся”. Друзі часто називають мене Сонячна, тому більше моєї поезії ви знайдете у соцмережах за #sonyachna. Детальніше ознайомитись з моєю творчістю можна ось тут : https://www.facebook.com/irkaspruk/

Камелія Кількість робіт: 8 Перейти до "Нові автори"