Продовження вже на сайті. Як виглядає Еціо:)

Продовження вже на сайті. Як виглядає Еціо:)

Продовження вже на сайті. Як виглядає Еціо:)

 

Я вже робила візуалізацію до твору ОБРАНА МІСЯЦЕМ, 

але забула про головного поганця – Еціо. Ух, а він і справді поганець, повірте, та й вже скоро самі в цьому переконаєтеся. Хоч якщо подумати і Недан не янгол:)

І так: Еціо. Поки ми його не зустрічали в образі людини, а може й зустрічали:) ви ж знаєте він не простий перевертень.

І маленький шматочок з нового розділу:

— Ти можеш нас визволити, а можеш і додати ще п’ятсот років тюрми, в яку нас запхнув Еціо. До тебе я знала двох обраних місяцем і вони не змогли впоратися, а ти – тим паче. Тому пропоную відразу померти та дати іншим шанс на існування.

А я буду жити! Буду на зло всім! 

Відчувши жагу, бажання жити та дізнатися правду, я вже сама кликали звіра. Він мовчав! Щоб його, мовчав! Гнів на весь світ паралізував свідомість. Лють пульсувала в судинах, відчувала, як кров обпікає стінки вен, з горла рвався біль. Відчуття злилися в один казан, внизу грудної клітки ніби хтось тиснув розплавлення оловом. Скована невидимими ланцюгами, через біль і відчай скочила на ноги й загарчала наскільки вистачило сили. 

Жива картина заполонила свідомість: моя вовчиця розриває міцні тенета вириваючись на волю. 

Знову побачила все в жовто-фіолетовому світлі. Сила текла м’язами, я це відчувала, а побачивши здивований погляд Кори та батька відступила.

ЧИТАТИ ПРОДОВЖЕННЯ ТУТ 

 

МИРНОГО НЕБА!

 

Оригінал статті на Букнет: Продовження вже на сайті. Як виглядає Еціо:)

Додати коментар

Перед доданням нового коментаря впевніться будь ласка що він конструктивний і не ображає почуттів та гідності осіб, яким він призначений.

Ім'я*
Email* (не буде опублікований)
*
* - поля обов'язкові для заповнення

Блог

Український інститут книги проведе «Тиждень поезії»

Український інститут книги з 16 до 24 березня проведе всеукраїнську інформаційно-просвітницьку акцію «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Про це повідомила пресслужба Міністерства культури

Окупаційна влада Криму обшукала дім кримськотатарської активістки Лутфіє Зудієвої

22 лютого російські силовики затримали кримськотатарську правозахисницю й активістку «Кримської солідарності» Лутфіє Зудієву, а в її будинку, що в тимчасово окупованому Джанкої, провели

Місто індустріальних монументів, людей і моря – яким був Маріуполь до окупації

До другої річниці блокади Маріуполя Вано Крюґер пригадує яким було це місто до початку повномасштабного вторгнення – під час проведення «StartUp Гогольfest». Перша версія цього есею бул

У Держкомтелерадіо розповіли, як формують комітети присуджуваних ним премій

Державний комітет телебачення і радіомовлення України розповів, скільки літературних премій організовує і назвав суми винагород переможцям. Про це комітет повідомив у відповідь на інфор

Актуальні збори, до яких закликають долучитися українські діячі культури

Українська літературна спільнота продовжує активно збирати кошти на потреби Збройних сил України. Розповідаємо про актуальні збори:

видавчиня, літературна редакторка, волонтерка Ірина

Перейти до блогу

Нові автори

Микита Рижих

Переможець міжнародного конкурсу “Мистецтво проти наркотиків”, конкурсів “Витоки”, “Шодуарівська Альтанка”, бронзовий призер фестивалю “Каштановий будинок”, лауреат літературного конкурсу ім. Тютюнника, VIII конкурсу VivArt, друге місце VІІІ конкурсу української поезії та пісні ім. Марини Брацило. Номінант на Pushcart Prize, фіналіст конкурсу “Кримський інжир”.

Роксолана Жаркова

Роксолана Жаркова – українська письменниця, есеїстка, літературознавиця, кандидатка філологічних наук. Феміністка, дослідниця жіночого письма. Випускниця філологічного факультету Львівського національного університету ім. Івана Франка. Учасниця, фіналістка і переможниця багатьох всеукраїнських та міжнародних літературно-мистецьких конкурсів. Лауреатка кількох літературних премій. Авторка поетичних збірок «СлухаТИ – море: просто собі вір[ші]» (2015), «Руками-словами» (2017), «Всі мої птахи» (2019), книги новел і […]

Ольга Калуга Кількість робіт: 4 Андріана Муха Кількість робіт: 1 Олександр Забродський

Мої ресурси: Instagram Telegram Patreon Twitter Youtube Facebook

Перейти до "Нові автори"